Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Ostwint Soyulabilir Siyah Maske Kullanıcı Yorumları

Ostwint Soyulabilir Siyah Maske Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Ostwint Soyulabilir Siyah Maske
 • Kullanım Alanları : Soyulabilir Siyah Maske
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Ostwint Soyulabilir Siyah Maske 7 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Ostwint
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 999
 • Ostwint Soyulabilir Siyah Maske Yorum Yapmak için Tıklayın

  Ostwint Soyulabilir Siyah Maske ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde soyulabilir siyah maske ürünleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Ostwint Soyulabilir Siyah Maske ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Ostwint Soyulabilir Siyah Maske Kaynak Açıklama Metni

  Siyah noktaları kısmen temizler ciltteki ölü hücrelerin temizlenmesini yardımcı olur. Cildin temizlenmesini sağlar.

  Kullanımı

  Parmak uçlarınızla veya bir fırça yadımı ile cildinize bir miktar ostwint siyah maske ince bir tabaka halinde sürünüz. Sürdükten 15 veya 20 dakika sonra kuruyan maskeyi bir tabaka halinde soymaya başlayabilirsiniz.

  Uyarılar

  Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Haricen Kullanılır.

  Türkiye’de üretilen Ostwint soyulabilir siyah maske 150ml, cildinizin nefes alması için derinlemesine temizlik sunuyor. Ölü hücreleri temizleyerek ciltten uzaklaştıran ürün, cildinizdeki siyah noktaları temizlemenize yardımcı oluyor. İlk kullanımda gözeneklerin derinine nüfuz ederek özellikle genişlemiş gözeneklerdeki siyah noktaları cildin yüzeyine taşıyor. Cildin parlamasına, elastikiyet kazanmasına yardımcı oluyor ve cilt tonunu düzenliyor. 3. uygulamadan itibaren cildinizden siyah noktaları tümüyle temizliyor, cildinizi pürüzsüzleştiriyor. Aynı zamanda akne problemlerini azaltıyor, cilt lekelerinde gözle görülür bir açılma sunuyor, cilde doğal bir parlaklık ve canlılık kazandırıyor. 8. uygulama ve sonrasında siyah nokta, leke ve aknelerdeki belirgin azalmayı ve gözeneklerinizdeki sıkılaşmayı gözlemleyebilir, alın bölgeniz ve göz çevrenizdeki ince çizgilerle kırışıklarınızdan şikayetçiyseniz azaldığına şahit olabilirsiniz.

  Kadınların olduğu kadar erkeklerin de cilt bakımları için tercih edebileceği soyulabilir özellikli siyah maske, doğal ve zengin içeriğiyle dikkat çekiyor. Rengini, içeriğinde polifenol adı verilen oldukça faydalı bir bileşenden alan ürün; kalsiyum, molibden, potasyum ve çinko gibi mineralleri de barındırıyor. Antioksidan özellik taşıyan polifenollar, uzun yıllar şifa verici özellikleriyle tanınıyor.

  Ostwint soyulabilir siyah maske 150ml cilt hücrelerinin yenilenmesi, yaşlılık belirtilerini yavaşlatması, hasarlı ve yıpranmış cildin onarılması, kızarıklık ve şişkinliklerin azaltılması, toksik maddelerinin atılmasının kolaylaştırılması ve cildin gençliğini korumasına yardımcı oluyor. İçeriğindeki kalsiyum cildi besliyor, molibden cilt kusurlarıyla savaşıyor, potasyum cilde ışıltı kazandırıyor ve çinko cildin iyileşmesini hızlandırıyor. Bütünüyle organik bileşenlerden oluşan maske, hassas ciltler tarafından da kullanılabiliyor. Çok kuru ciltlerde ilk birkaç kullanımda kaşıntı yapsa da cildin neminin dengelenmesine yardımcı olduğu için düzenli kullanımla birlikte kızarıklık ve kaşıntı gözlenmiyor. Kullanım esnasında göz ve dudak ile temasına engel olmanız gerektiği öğütleniyor. Herhangi bir temas durumunda ise vakit kaybetmeksizin bol su ile yıkamanız tavsiye ediliyor.

  Ostwint siyah maskeyi cildinize uygulamadan evvel su ve kullandığınız cilt temizleyici ürünle cildinizi temizlemeniz gerekiyor. Maske parmak uçlarının yanı sıra bir fırça yardımıyla da cilde uygulanabiliyor. İnce bir tabaka halinde cilde sürüldükten sonra maske kuruyana kadar, yani yaklaşık yarım saat kadar ciltte bekletiliyor. Kuruyan maske, tabaka halinde nazikçe soyularak ciltten uzaklaştırıyor. Bu esnada ölü deriler ve siyah noktalar soyulan maske üzerinde kalıyor. Yüzdeki tüylerin az bir kısmı maske ile çekilebilse de tüylerinize zarar vermiyor. Maskenin tümüyle çekemediği siyah noktaları ciltten uzaklaştırmak için bir pamuk yardımıyla cildinizi silebileceğiniz dile getiriliyor. Maske uygulamasından sonra cildinize masaj yapmanız tavsiye edilmiyor. Cildin hava alması için 15-20 dakika beklendikten sonra nemlendirici bir krem uygulanabileceğinin altı çiziliyor.

  Çürümüş bitkilerden elde edilen kömür olarak da bilinen polifenollerin şifalı ve besleyici özelliklerini bir araya getiren Ostwint siyah maske, cilde kolayca nüfus ediyor. Siyah çamur banyolarının güzelleştirici etkilerini kompakt olarak sunan ürün, serbest radikallerin cilt üzerindeki yıkıcı etkilerini önemli ölçüde engelliyor. Toksik madde ve kirlilikleri ciltten uzaklaştırırken kan dolaşımını düzenleyerek cilt metabolizmasının en iyi seviyede çalışmasına yardım ediyor.

  Ostwint soyulabilir siyah maske 150ml, cildin beslenmesini sağlayarak parlak ve gençlik ışıltısına sahip bir cilde kavuşmanızı garantiliyor. İlk kullanımdan itibaren etkilerini görebileceğiniz maske, düzenli kullanımda aknelerden arındırılmış ve yenilenmiş bir cilt sunarken yaşlılık belirtileriyle savaşmanızı sağlıyor. Duş sonrası kullanımda etkisi artan ürün, dilenirse buhar banyosundan sonra kullanılabiliyor. Kullanımdan sonra cildin birkaç gün dinlendirilmesi tavsiye ediliyor. Haftada iki ya da üç kere kullanılması uygun olan ürünü, cilt bakımı için doğal ürünler tercih eden kullanıcılar kadar pratik ve çok işlevli ürün arayışında olanlar da çok seviyor.

  Ostwint Soyulabilir Siyah Maske Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 19 Mayıs 2018 19 Mayıs 2018 — 11:51

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık