Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Ozoderm Bakım Kürü Kullanıcı Yorumları

Ozoderm Bakım Kürü Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Ozoderm Bakım Kürü
 • Kullanım Alanları : Saç Bakımı
 • Ürün Yapısı : Bitkisel
 • Ortalama Fiyat : 1 Adet Ooderm Dörtlü Saç Bakım Seti 59,00 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Sepetim
 • Ürün Skoru : 1852
 • Ozoderm Bakım Kürü Yorum Yapmak için Tıklayın

  Ozoderm Bakım Kürü doğal bitkisel yapılı olarak dörtlü saç bakımı seti olarak sunulmakta. Ürün öneri sistemimiz aracılığı ile ziyaretçimiz tarafından ürünü kullanan ziyaretçilerimizin deneyim tecrübelerinden yararlanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Ozoderm Bakım Kürü ürününü kullanan ziyaretçilerimiz ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini yorum metodu ile paylaşarak hem ürün öneri sahibi ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu ile ürünü kullanan ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunum metni aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Ozoderm Bakım Kürü Kaynak Açıklama Metni

  Ozoderm 4′lü Saç Bakım Kürü !

  Ozoderm saç besleyici (300 ml) şampuan, ozoderm saç besleyici (300 ml) maske, ozoderm saç besleyici (300 ml) serum, ozoderm saç besleyici (300 ml) losyon’dan oluşan 4′lü saç bakım setidir. Ozoderm 4′lü saç bakım seti haricen kullanım içindir, kullanmadan önce mutlaka çalkalayınız. Ürün herhangi bir hastalığı, rahatsızlığı tedavi amaçlı kullanılmaz, göz ile teması halinde bol su ile yıkanmalıdır. Çocuklar’ın ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Alerjik reaksiyon durumunda ürünü kullanmayı bırakıp, mutlaka doktorunuza danışınız.

  Ozoderm Bakım Kürü Nasıl kullanırım : Ozoderm (grey hair) saç losyonu haricen kullanım içindir. Uygulamaya geçmeden önce şişeyi mutlaka çalkalayınız. Saç losyonu temiz ve kuru saç’a sabah uygulanır. Avuç içine yeteri kadar dökülen losyon sorun yaşanılan saçlı bölgeye yavaş ve nazik bir şekilde tercihen bir kısma, dilerseniz tüm saçlı bölgeye uygulayabilirsiniz. İstediğiniz sonuç’a ulaşana kadar 4 ile 8 hafta hergün uygulayabilirsiniz.

  Ozoderm Bakım Kürü Uyarı ve Öneriler : Ozoderm 4′lü saç bakım seti’ni kullanmadan önce, mutlaka kullanım talimatlarını okuyunuz. Uygulamaya geçmeden önce mutlaka çalkalayınız. Göz’e temas ederse bol su ile yıkayınız. Beklenmedik alerjik sorunlarda ürünü kullanmayı bırakıp doktorunuza danışınız. Çocuklardan uzak yerlerde muhafaza ediniz. Ozoderm gold 4′lü saç bakım seti herhangi bir hastalığı, rahatsızlı tedavi amaçlı kullanılmaz. Saç bakım ürünüdür.

  Ozoderm Bakım Kürü Kullanıcı Yorumları - Bakım, Bitkisel - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 3 Mart 2018 3 Mart 2018 — 12:57

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık