Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Vusla Hair Kara Sarımsak Seti Kullanıcı Yorumları

Vusla Hair Kara Sarımsak Seti Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Vusla Hair Kara Sarımsak Seti - Şampuan + Serum
 • Kullanım Alanları : Saç Bakımı
 • Ürün Yapısı : Bitkisel
 • Ortalama Fiyat : 1 Set Şampuan + Serum 59 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Sepetim
 • Ürün Skoru : 1597
 • Vusla Hair Kara Sarımsak Seti - Şampuan + Serum Yorum Yapmak için Tıklayın

  Vusla Hair Kara Sarımsak Seti; saç serumu ve şampuandan oluşan set olarak sunulmakta olup ürün öneri sistemi aracılığı ile ziyaretçimiz tarafından kullananlarının tecrübelerini öğrenmek amaçlı yorumlamaya açılmıştır. Saç bakımı ve dökülmelere karşı bitkisel bir ürün olarak sunulmakta olup öneride yer alan site açıklaması aşağıda yer aldığı şekildedir. Kullanıcılar ürün hakkında tecrübe ve deneyimlerini paylaşarak öneri sahibi ve ürünü takip eden diğer kullanıcıların bilgilenmesine katkı sağlayabilirler. Ürünü kullanmayan ancak takip eden diğer kullanıcılar da ürün hakkında merak ettikleri soruları kullananlara yine yorum yolu ile sorabilirler.

  Unutulmamalıdır ki öneri, yorum ve yorum yanıtları editör onayına sunulmakta olup tüm içerikler site kurallarını okumuş ve kabul etmiş olarak değerlendirilmektedir. Gönderdiğiniz içeriklerin kısa sürede yayına alınması ve uzun süre yayında kalarak daha fazla sayıda ziyaretçinin faydalanabilmesi için kurallara uygun içerikler oluşturmaya dikkat ediniz.

  Vusla Hair Kara Sarımsak Seti Kaynak Açıklama Metni

  Doğal içerikli şampuan ve serumdan oluşmaktadır. Şampuan ve serum olarak satışına başlanan kara sarımsak özü (black garlic) ile oluşturulmuş bir üründür. Vusla kara sarımsak seti , unsisex olup hem baylar ve bayanlar gönül rahatlığı ile satın alabilir ve kullanmaya başlayabilir. sifa-sepeti.com güvencesi ile black garlic hair care (kara sarımsak seti) 79,00 TL’ye satışa sunulmaktadır.

  Vusla sampuan ile saçlar yıkanır daha sonra vusla serum bölgeye masaj yapılarak uygulanır. Yepyeni formlülü ile kara sarımsak özlü vusla şampuan ve serum hakkında detaylı bilgi için müşteri danışmanımızı arayabilirsiniz.

  Bay ve bayanların kullanımına uygun olarak formülize edilen vusla seti siz müşterilerimize özel kampanyalı tanıtım fiyatı ile denemeye nedersiniz? En kolay ödeme sistemi olan kapıda nakit ve kapıda kredi kartı ödeme seçenekleri ile sipariş oluşturabilirsiniz.

  Black garlic hair care ikili set

  Vusla Şampuan ve Serum Bakım Seti Kullanımı !

  Vusla kara sarımsak black garlic care hair set kullanımı nasıldır, etkileri, yan etkileri nelerdir, kullanım aşamasında nelere dikkat etmemiz gerekir. Vusla kara sarımsak özlü şampuan ve serum ile oluşan set temiz ve arındırılmış saç’a uygulanmalıdır. Saçlar şampuan ile tercihen iki defa ılık suyla yıkandıktan sonra yeteri kadar serum bölgeye bir kaç dakika hafif parmak uçları ile masaj yapılarak cilt tarafından emilimi sağlanarak uygulanması tavsiye edilir. Günde iki defa bu tavsiye edilen uygulama şekli ile kullanımı önerilir. Kutu üzerindeki talimatlara uygun olarak kullanınız. Kutudaki talimatları okumadan kullanmayınız.

  Yan Etkileri Nelerdir ?

  Yan etkisi var mıdır, bir yan etki halinde ne yapılmalıdır. Yan etkisine rastlanmamıştır. Ürün ile ilgili yan etki durumunda yada tesirinde kullanımı hemen kesilmeli bir hekime danışılmalıdır. Hastalığı ve rahatsızlığı tedavi edici olarak kullanılmaz.

  İlaç değildir, gıda takviyesidir. Haricen kullanım içindir. Serin ve kuru yerlerde muhafaza etmeniz gerekmektedir.

  Vusla Hair Kara Sarımsak Seti Kullanıcı Yorumları - Bakım, Bitkisel - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 21 Şubat 2018 21 Şubat 2018 — 14:09

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık