Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Scholl Velvet Ayak Törpüsü Kullanıcı Yorumları

Scholl Velvet Ayak Törpüsü Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Scholl Velvet Ayak Törpüsü
 • Kullanım Alanları : Ayak Törpüsü
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Scholl Velvet Ayak Törpüsü 33 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : n11
 • Ürün Skoru : 1143
 • Scholl Velvet Ayak Törpüsü Yorum Yapmak için Tıklayın

  Scholl Velvet Ayak Törpüsü bakım kategorisinde elektronik bir ürün olarak ayak törpüsü olarak sunulmakta. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Scholl Velvet Ayak Törpüsü ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Scholl Velvet Ayak Törpüsü Kaynak Açıklama Metni

  Kullanım Talimatı:

  1. Kullanmadan önce silindir koruyucu bandını çıkartınız.
  2. Silindir başlığın yerine tamamen yerleştiğinden emin olunuz.
  3. Gümüş renkli halkayı sola çevirerek cihazı açınız ve silindir başlığı sertleşmiş derinin üzerine yavaşça hareket ettirerek uygulayınız. Ölü deri giderek pul pul dökülecektir. Sadece kuru deri üzerine uygulayınız. Çok sert bastırmayınız, aksi taktir de cihaz durur.
  4. Cihazı kapatıp istediğiniz yumuşaklığı elde edip etmediğinizi kontrol ediniz. Eğer olmamışsa, cihazı açıp istediğiniz yumuşaklığı elde edene kadar tekrar ediniz.
  5. Gümüş halkayı aşağı çevirerek cihazı kapatınız.
  6. Ölü deri parçalarından kurtulmak için ayağınızı siliniz veya yıkayınız. Ayaklarınızı iyice kurulayınız. Nemlendirici uygulayarak masaj yapınız.

  Scholl Velvet Ayak Törpüsü Kullanıcı Yorumları - Bakım, Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 25 Mart 2018 25 Mart 2018 — 13:12

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık