Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Megamax Kilo Aldırıcı Kullanıcı Yorumları

Megamax Kilo Aldırıcı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Megamax Kilo Aldırıcı
 • Kullanım Alanları : Kilo Aldırıcı , Gıda Takviyesi
 • Ürün Yapısı : Bitkisel
 • Ortalama Fiyat : 1 Set 49 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Seperim
 • Ürün Skoru : 1781
 • Megamax Kilo Aldırıcı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Megamax Kilo Aldırıcı kaynak sitesinde bitkisel kilo aldırıcı bir gıda takviyesi olarak sunulmakta. Ürün hakkında kullanması sakıncalı kullanıcı kitlesi ve yaş sınırı gibi konularda ürün bilgisi kısmında yer verilmediğinden ürün açıklama sayfamıza ekleyemiyoruz. Ürün hakkında yorum isteyen ziyaretçilerimizin ürün öneri sistemi ile yorumlara açılmasını istediği bu ürün hakkında deneyim, tecrübe ve izlenimleriniz beklenmekte.

  Ürün kaynak sitesinde ürünün hakkında kısmı olarak eklenen açıklama metni aşağıda yer almaktadır. Bu bilgilere ek olarak tecrüblerinizi ürünü yorumlayarak merak eden kullanıcıları bilgilendirebilirsiniz. Yorumlarınızda site kurallarına uymak zorunlu olup her bir yorum içeriği göndericinin site kurallarını okumuş ve kabul etmiş olduğu şeklinde değerlendirilir. Site kurallarına aykırı içerikler yayına açılmaz ya da genel denetlemeler esnasında yayından kaldırılır.

  Megamax Kilo Aldırıcı Kaynak Açıklama Metni

  Megamax Nasıl Kullanılır?

  Sabah ve Akşam yemeklerden sonra 1 bardak süt veya meyve suyuna 1 tatlı kaşığı karıştırılarak içilir. Bekletmeden, hızlı bir şekilde içmeniz karışımın daha etkili yayılmasını sağlar.

  Megamax 240 gr ve toz halindedir. Günde 10 gr ölçeği ile 24 günlük kullanım sağlar.

  Düzenli bir şekilde kullanmak gereklidir. Yemeklerden hemen sonra alınması çok önemlidir. Haftada bir tartılmanız kilo takibinizi kolaylaştırmada yardımcı olacaktır. Mucize ürünü,istikrarlı ve aksatmadan kullanmak istenilen sonuca ulaşmada çok büyük bir faktördür.

  Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanması gerekmektedir. Direk güneş ışığına maruz kalmayacak yerlerde, oda sıcaklığında ve rutubetsiz ortamda muhafaza ediniz. İçeriğindekilerden herhangi birisine alerjiniz varsa kullanmayınız.

  Megamax Kilo Aldırıcı Kullanıcı Yorumları - Bitkisel, Diyet - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 12 Şubat 2018 12 Şubat 2018 — 09:45

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık