Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Apitera Mix Kullanıcı Yorumları

Apitera Mix Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Apitera Mix
 • Kullanım Alanları : Diyet - Sağlıklı Beslenme
 • Ürün Yapısı : Doğal
 • Ortalama Fiyat : Apitera Mix 50 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Balparmak
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1310
 • Apitera Mix Yorum Yapmak için Tıklayın

  Apitera Mix ürünü diyet ürünleri ana kategorisinde diyet ve sağlıklı beslenme doğal ürünleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Apitera Mix ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Apitera Mix Kaynak Açıklama Metni

  Apitera Apimix Kullanımı

  Günde 18 gram, yaklaşık 2 tatlı kaşığı tüketebilirsiniz. Besin öğelerinden maksimum faydalanabilmek için tercihen sabahları kahvaltıdan önce tüketin. Ürünün etkilerini görebilmek için 4-6 hafta düzenli olarak tüketilmesi önerilmektedir.

  Apitera Apimix İçeriği

  • 100 Gram Ürün için Besin Değerleri 299kcal 15%
  • Enerji 0,8g 1%
  • Yağ 76,0g 29%
  • Karbonhidrat 2,3g 5%
  • Protein 2,3mg 19%
  • E Vitamini  2,3mg 19%

  Balparmak Apitera Mix nedir?

  Bal,arı sütü, propolis ve polen karışımından oluşan bir üründür. Balparmak Apitera Serisi ürünler, tamamen doğal ve saftır. Vücudun ihtiyaç duyduğu pek çok vitamin, enzim, mineral ve protein içeren bir besindir.

  Balparmak Apitera Mix’in içeriğinde neler var?

  Bal %86.75, Arı Sütü %5, Polen %7.5, Propolis %0.75

  Bal: Arıların çiçeklerden topladığı nektarı, kendi vücutlarından salgıladıkları bir takım enzimlerle işlemeleri sonucu oluşan bal; dayanıklı, yoğun ve besin değeri yüksek bir gıda maddesidir. Ana besin öğesi olan karbonhidratın yanı sıra, bal çok sayıda diğer bileşenleri – organik asitler, proteinler, aminoasitler, mineraller, vitaminler ve aroma bileşenleri – içerir.

  Arı Sütü: İşçi arılarca, larvaların ve kraliçe arının beslenmesi için salgılanır. Bileşiminde protein ve yağ asitlerinin yanı sıra karbonhidrat, vitamin ve mineraller bulunur ve besleyici özelliğe sahiptir.

  Polen: Bitkilerin üreme organlarının başlıklarında bulunan üreme hücreleridir. Kovanda yavru arıların ve arı sütü salgılayan genç işçi arıların beslenmesinde kullanılır. Protein, vitamin karbonhidrat, yağ, fenolik bileşikler, aminoasitler ve mineral içeriği ile enerji ve besin kaynağıdır.

  Propolis: Arılar tarafından bitkilerin yaprak, dal ve tomurcuklarından toplanır. Yağ asitleri, uçucu yağlar, fenolik bileşikler, polen, vitamin ve mineraller içermektedir.

  Tüketim Şekli Önerisi:

  Besin öğelerinden maksimum faydalanmanız açısından tercihen sabahları kahvaltıdan önce tüketin. 4-6 hafta düzenli olarak tüketilmesi önerilmektedir.

  Tavsiye Edilen Günlük Kullanım Miktarı: Yetişkinlerde 18 gram/gün (Yaklaşık 2 tatlı kaşığı)

  Çocuklarda (5-12 yaş) 6 gram/gün (Yaklaşık 1,5 çay kaşığı) (Çocuğun ağırlığının kilogramı başına 0,2 g)

  Uyarılar: Arı zehri alerjisi, astım ya da yüksek alerji riski taşıyanların ürünü tüketmemesi önerilmektedir. 5 yaş altındaki çocuklarda doktor tavsiyesi ile kullanılmalıdır.

  Saklama Koşulları: Ürünü buzdolabında saklayınız. Ambalajı açıldıktan sonra altı ay içerisinde tüketin. Isı ve ışıktan koruyun. Ürünün raf ömrü buzdolabında (4 -8°C’de) 18 aydır.

  Apitera Mix Kullanıcı Yorumları - Diyet - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 16 Ağustos 2018 16 Ağustos 2018 — 13:49

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık