Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Black Gold Mask Kullanıcı Yorumları

Black Gold Mask Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Black Gold Mask
 • Kullanım Alanları : Cilt Yüz Bakımı
 • Ürün Yapısı : Bitkisel
 • Ortalama Fiyat : Black Gold Mask 39 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Black Gold Mask
 • Ürün Skoru : 1029
 • Black Gold Mask Yorum Yapmak için Tıklayın

  Black Gold Mask ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde cilt yüz bakımı ürünleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Black Gold Mask ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Black Gold Mask Kaynak Açıklama Metni

  BlackGoldMask Siyah maske binlerce yıldır toprağın altında bekleyen polifenolleri çok yüksek oranda içeren cilt sağlığı ve güzelliği için Aventus İlaç Laboratuarları tarafından geliştirilen cilt sağlığı ve güzelliği vadeden doğal bir üründür. Dermatolojik testleri İtalya Chelab Laboratuarları tarafından yapılmış ve herhangi bir alerjiye veya iritasyona sebep olmadığı bu testlerce kanıtlanmıştır. Herhangi bir boyar madde içermez, rengi içerikte kullanılan özütlerin doğal rengidir.

  Black Gold Mask Siyah Maske yüzünüzdeki doku ve hücreleri zengin biomineral içeriğiyle besler uygun deri görünümünü sağlar. Üst deri üzerinde peeling etkisi yapar pürüzsüz ve taze bir deriyi hazırlar. Siyah nokta, sivilce ve leke gibi oluşumları engeller, yok eder.İçeriğindeki zengin polifenol özütü sayesinde kırışıklıkların azalmasını destekler,yaşlılık görünümünüzü azaltır, cilt dokusuna zararlı olan maddeleri ciltten uzaklaştırarak yüzünüze genç ve parlak bir görünüm kazandırır.

  1. Düzenli kullanımda ciltteki sivilceleri yok eder, yeni sivilce oluşumunu engeller. Ciltteki sivilce kaynaklı kızarıklıkların daha kısa sürede ortadan kalkmasını sağlar
  2. Yüzde oluşan Siyah noktaları ve lekeleri yok eder. Cildi ölü hücrelerden arındırarak ve doğal cilt tabakasını koruyarak daha genç bir görünüm sağlar.
  3. Cildi sıkılaştırır, cildin deri dokusunu güçlendirir ve kırışıklıkları önler.
  4. Ciltteki gözenekleri açarak cildin nefes almasını sağlar. Cilt için doğal yağ işlevi görür.
  5. Yüzdeki yorgunluğu ve negatifliği alarak, dinlenmiş ve pozitif bir görüntüye dönüştürür. Cildi toparlar, güzel bir renk oluşmasını sağlar.
  6. Uygulanan bölgede mikrop oluşumunu azaltarak cilt sorunlarını genel anlamda yok etmeye yardımcı olur.
  7. Sivilce izi, yara izi, doğum lekesi ve aşırı kilo değişimi sonucu, deride oluşan izlerin yok edilmesine yardımcı olur.
  8. Sedef, Egzama, Mantar gibi cilt hastalıklarının etkisinin giderilmesine yardımcı olur.

  BlackGoldMask ilk uygulamada gözeneklerin içine kadar nüfuz ederek genişlemiş gözeneklerde oluşan siyah noktaların yüzeye doğru çıkartılmasını sağlar. Cildin ışıldamasını ve elastikiyet kazanmasını sağlar. Cilt tonunu düzenler.

  Bu aşamadan sonra cildiniz siyah noktalardan arındırılmış olur. Akne problemi azalır. Cilt pürüzsüzleşmeye başlar. Cilt lekeleri yavaş yavaş yok olmaya başlar. Cilt daha taze daha canlı hale gelir.

  BlackGoldMask ile Bu aşamadan sonra cilt yüzeyinde gözle görülür derecede düzelme fark edilir. Siyah noktalar, lekeler ve aknede belirgin derecede azalma gözlenir, genişlemiş gözeneklerde fark edilir sıkılaşma gözlenir. Alın ve göz çevresinde bulunan İnce çizgilerde ve kırışıklıklarda azalma fark edilir.

  Black Gold Mask Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 30 Haziran 2018 30 Haziran 2018 — 14:38

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık