Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Termal Alabalık Yağı Kremi Kullanıcı Yorumları

Termal Alabalık Yağı Kremi Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Termal Alabalık Yağı Kremi
 • Kullanım Alanları : Termal Krem
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : 1 Adet Termal Alabalık Yağı Kremi 29 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Salkom
 • Ürün Skoru : 2207
 • Termal Alabalık Yağı Kremi Yorum Yapmak için Tıklayın

  Termal Alabalık Yağı Kremi ürünü termal bir krem olarak sunulmakta. Ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanan ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden yararlanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Termal Alabalık Yağı Kremi ürününü kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü takip eden ancak henüz kullanmamış ziyaretçilerimiz de yine yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki sorularını ürünü daha önce kullanmış olan ziyaretçilerimize sorularını yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Termal Alabalık Yağı Kremi Kaynak Açıklama Metni

  Salkom Termal Alabalık Yağı Kremi

  Alabalık yağı özellikle romatizmadan rahatsız olan hastalara çok iyi gelen bir şifalı yağdır. Bacaklarında kan pıhtılaşması veya bacak damarlarında ağrılar olan kişiler alabalık yağı ile tedavi edilebilir. Alabalık yağının şifalı olduğu diğer bir hastalık ise bel ağrılarıdır. Belinde ağrıları olan kimi insanların alabalık yağı ile iyileştikleri de bilinmektedir. Aynı zamanda bel fıtığı şikayeti olan insanlarında alabalık yağı kullanmaları tavsiye edilir. Bel ağrıları veya belinde herhangi bir sıkıntı olan kişiler rahatlıkla alabalık yağı tavsiye edilebilir, fakat bir uzmana veya bir doktora başvurmanız kesinlikle çok önemlidir. Ayrıca ağır işlerde çalışan kişilerin kas çekmelerine veya kas ağrıları için kas gevşetici olarak da kullanılabilir. Alabalık yağı kireçlenme sıkıntısı yaşayan insanlarda da çok iyi gelmektedir. Ayrıca kireçlenmeye neden olan hastalık etmenlerini de ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Genel olarak alabalık yağları ağrıyan bölgelere çok iyi gelmekle birlikte, belli başlı hastalıklara da iyi gelmektedir.

  Kullanım Şekli:

  Sabah ve akşam, kremi kullanacağınız bölgeyi temizledikten sonra, krem cildinize nüfuz edinceye kadar dairesel hareketlerle uygulayınız.

  Uyarı ve Saklama Koşulları:

  Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında ve kendi ambalajı içerisinde saklayınız. Son kullanma tarihi ve patri numarası ambalaj üzerindedir.

  İçindekiler:

  Aqua,Petrolatum,Cetearylalcohol ,Liquid parafin,Glycerin ,Glyceryl stearate SE , Phenoxyethanol & Ethylhexylglycerin ,Fish oil (Balık yağı ), Carbomer , Polysorbate-20 ,Triethanolamine , Vanillyl Butyl Ether, Thymus vulgaris (Thyme )Oil Kekik yağı, Eucalyptus species leaf (Eucalyptus )oil (Okaliptus yağı) , Rosmarinus Officinalis leaf(Rosemary oil )(Biberiye yağı ) ,Menthol, ,Camphor , Calendula Officinalis (Marigold ) extract(Aynısafa özü )

  Termal Alabalık Yağı Kremi Kullanıcı Yorumları - Bitkisel - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 16 Mart 2018 16 Mart 2018 — 20:39

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık