Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Busty Göğüs Serumu Kullanıcı Yorumları

Busty Göğüs Serumu Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Busty Göğüs Serumu
 • Kullanım Alanları : Göğüs Bakımı
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : 1 Adet Busty Göğüs Serumu 63 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Orjinal Busty
 • Ürün Skoru : 1758
 • Busty Göğüs Serumu Yorum Yapmak için Tıklayın

  Busty Göğüs Serumu bir göğüs bakım ürünü olarak sunulmakta. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış olan ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Busty Göğüs Serumu ürününü kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü takip eden ancak henüz kullanamamış ziyaretçilerimiz de yine yorum metodu aracılığı ile sorularını kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Busty Göğüs Serumu Kaynak Açıklama Metni

  Busty Serum

  Birçok kadın göğüslerinin küçük veya sarkık olmasından şikayetçidir. Göğüs küçüklüğünün herhangi bir nedeni yoktur. Bu genetiktir. Fakat göğüs sarkması genel olarak doğumdan sonra emzirme veya fazla kilo verimi gibi nedenlerden kaynaklanabilir. Bu birçok kadın için üzücü bir durum oluşturmaktadır. Bu durumdan kurtulmak ve dik göğüslere sahip olmak için birçok yöntem geliştirilmiştir. Bunların bazıları bitkisel bazıları cerrahi operasyon gerektiren yöntemlerdir. Bu zamana kadar geliştirilmiş olan yöntemlerin çok fazla işe yaradığı söylenemez. Göğüslerinizi büyütmek ve dikleştirmek için pek çok yöntem denemiş ve başarısız sonuçlar elde etmiş olabilirsiniz. Busty serum göğüs büyütücü ve dikleştirici etkisi ile artık hayalinizdeki göğüslere sahip olabilirsiniz!

  Busty serum içeriğinde neler var?

  Tamamen doğal bir içeriğe sahip olan bu serumun içerisinde rezene yağı, çemen otu tohumu ve şerbetçi otu ekstresi ezilmiş olarak bulunmaktadır. Normalde bu yağları karıştırarak kullananlar vardır. Fakat bu oldukça zahmetlidir ve bitkileri tek başına kullanmak yeterli etkiyi sağlamamaktadır. Bu serumun içerisinde bu karışımı etkileyen çeşitli doğal maddeler bulunmaktadır. Bu nedenle etkisi daha da artmaktadır. Özellikle rezene yağının içerisindeki lif oranı sayesinde birçok kadın tarafından göğüs büyütücü etkisi olduğunu bilinmektedir. Bu yağın içerisinde lifler serumla birlikte daha da doygun hale getirilmiştir. Böylece içerisindeki lif oranı yaklaşık olarak 3 katına ulaşır ve böylece göğüs içlerinin dolması sağlanır. Bu döngü sayesinde göğüsleriniz daha dik ve dolgun hale gelir. Birçok ünlünün tercihi olan busty serum artık sır olmaktan çıkmıştır. Herkesin rahatça kullanabileceği bu serum kullanım sonrasında göğüslerinizde eski haline göre yaklaşık %50 oranında büyüme sağlamaktadır.

  Göğüs nasıl büyür?

  Göğüslere şeklini ve hacmini adipoz dokusu sağlamaktadır. Bu dokunun miktarı yediğiniz yiyeceklere bağladır. Fakat bu dokunun miktarını arttırmak için yiyeceğiniz besinler aynı zamanda kiloya neden olmaktadır. Bu nedenle yemek yiyerek yalnızca bu dokunun etki alanını arttırmanız oldukça zordur. Bu sebeplerden dolayı genel olarak kendinize göre uygulamış olduğunuz yöntemler adipoz dokusunu desteklemez ve etkili olmamaktadır. Çünkü bitkisel karışımlar adipoz dokusunun miktarını arttırmakta yetersiz kalmaktadır. Bu serumun içeriği bu dokunun artmasını ve bu sayede göğüslerin daha dik durmasını sağlamaktadır. Ayrıca bitkisel karşımlar hem pahalı olmaktadır hem de aktarlarda hepsini bulmak oldukça zordur. Bu nedenle bu serum birçok kişi tarafından tercih edilmekte ve memnuniyetle kullanılmaktadır. Bu serum vücudunuzda herhangi bir kiloya yol açmadan göğüslerinizin etkili bir şekilde büyümesini sağlar. Busty serum Türkiye’de birçok ünlü tarafından kullanılmaktadır.

  Ne kadar süre kullanılmalı?

  Göğüs büyütücü ve dikleştirici serumun kullanımı oldukça basittir. Bu serumu her gün uygulamalısınız. Göğüslerinizin altına ve üstüne sürüp 5-10 dakika masaj yaparak uygulamanız gerekmektedir. Bu masaj sayesinde kan dolaşımınız hızlanır ve hücreler harekete geçer. Bu doğal etkili serum yapışkan bir yapıya sahip değildir ve deri tarafından kolayca emilir. Doğru kullanım sonucundan yaklaşık 2 ay içerisinde etkin sonuçlar almaya başlarsınız. Ürünü kullanırken ayrıca bir şey yapmanıza gerek yoktur. Etkileri kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Mesela henüz yeni sarkmaya başlayan bir göğüs için daha kısa sürede etki gösterecektir.

  Busty Göğüs Serumu Kullanıcı Yorumları - Bakım - 1 Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 16 Mart 2018 16 Mart 2018 — 21:03

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ürününüzü almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık