Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Luis Bien Magic Looks Kaş Kirpik Serumu Kullanıcı Yorumları

Luis Bien Magic Looks Kaş Kirpik Serumu Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Luis Bien Magic Looks Kaş Kirpik Serumu
 • Kullanım Alanları : Kaş Kirpik Serumu
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Luis Bien Magic Looks Kaş Kirpik Serumu 70 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1613
 • Luis Bien Magic Looks Kaş Kirpik Serumu Yorum Yapmak için Tıklayın

  Luis Bien Magic Looks Kaş Kirpik Serumu ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde kaş kirpik serumları arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Luis Bien Magic Looks Kaş Kirpik Serumu ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Luis Bien Magic Looks Kaş Kirpik Serumu Kaynak Açıklama Metni

  Magic Looks – Kaş ve kirpiklerin doğal yapısında bulunan Peptide moleküllerini harekete geçirerek kaş ve kirpiklerin doğal yollarla uzamasına, gürleşmesine ve kalınlaşmasına yardımcı özelliği vardır. – Düzenli kullandığınızda kalıcı bir şekilde etkisini görebilir ve sizler de büyüleyici bakışların sahibi olabilirsiniz. – Magic Look etkisiyle doğal güzelliğinizi besleyin. Magic Looks İçeriği Badem Yağı: İçeriğindeki mineraller sayesinde derideki gözeneklerin açılmasını ve bununla birlikte kaş ve kirpiklerin sağlıklı uzamalarını ve daha parlak olmalarını sağlar. Hint Yağı: Kıl köklerini uyarıcı bir etkiye sahiptir. Uyarılan kıl köklerindeki kan dolaşımını hızlandırarak kaş ve kirpikleri güçlendirir. Susam Yağı: İçeriğindeki esansiyel yağ asitleri sayesinde tıkalı olan kıl köklerini besler ve böylece gürleşen kaş ve kirpiklerde kalıcı bir etki bırakır. E Vitamini: Hücre yapılarındaki bozulmaları engeller. Bozulan hücrelerin yenilenerek canlanmasını sağlar.

  Luis Bien Magic Looks Kaş Kirpik Serumu Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 11 Haziran 2018 11 Haziran 2018 — 15:18

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık