Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

İdeal Krem Kullanıcı Yorumları

İdeal Krem Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : İdeal Krem
 • Kullanım Alanları : Leke Kremi
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : İdeal Krem 39 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 2494
 • İdeal Krem Yorum Yapmak için Tıklayın

  İdeal Krem ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde leke kremleri arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. İdeal Krem ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  İdeal Krem Kaynak Açıklama Metni

  Akne, çil, sivilce, ve lekeler için; İdeal krem yüz (cildini) temizleme, yumuşatma ve kusursuz hale getirme ve özellikle ciltteki akne, sivilce ve benekler üzerindeki özel etkisi ile ünlüdür. Cildi daha yumuşak, parlak ve canlı hale getirir.

  ÇİL: Çiller doğal olarak bazı kişilerde vardır. Güneş ve rüzgarın etkisiyle artış gösterebilir. İdeal Krem çillerin giderilmesine yardımcı olur.

  BENEK: Benekler yüzde değişken hava ve güneşin olumsuz etkisiyle ortaya çıkan çillere benzeyen lekelerdir. Bayanlarda gebelik ve doğum sebebiyle ortaya çıkabilir. İdeal Krem yüzdeki bu lekeleri yok eder.

  AKNE: İdeal Kremi düzenli kullanarak akne ve sivilceden kurtulabilirsiniz.

  UYARI: Cildi çok hassas olanlar düzenli kullanıma geçmeden önce az bir miktar kremi kolun bir parçasına sürerek test etmelidir.

  AKNE İÇİN ÖNEMLİ UYARI: İlk kullanmada bazı kişilerde akne artışı olabilir. Bu durumda yukarıdaki talimatlara göre kremin kullanılmaya devam edilmesi önerilir. Daha sonra aknelerde yavaş yavaş bir azalma görülmeye başlanır. Aknelerden tamamen kurtuluncaya kadar devam etmek gerekir. Ürün Türkçe açıklamalıdır.

  Kullanım Şekli:

  Akşamları uyumadan yaklaşık bir saat önce yüzünüzü İdeal Sabunla temizleyip İdeal Krem’den az bir miktar alınıp yüze sürülür ve yavaş yavaş parmak uclarıyla cilde yedirilir.bu işlem istenilen sonuç alınıncaya kadar ilk haftada;her iki günde bir, sonraki haftalarda kremi hergün kullanmalıdır. Sabah çıkarken güneşin olumsuz etkilerinden korunmak için cilt, temizlenmelidir.

  İdeal Krem Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 27 Ekim 2018 27 Ekim 2018 — 16:04

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık