Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

İdeal Sabun Kullanıcı Yorumları

İdeal Sabun Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : İdeal Sabun
 • Kullanım Alanları : Leke Sabunu
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : İdeal Sabun 19 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1337
 • İdeal Sabun Yorum Yapmak için Tıklayın

  İdeal Sabun ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde leke sabunları arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. İdeal Sabun ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  İdeal Sabun Kaynak Açıklama Metni

  İdeal Akne, Çil, Sivilce Ve Lekeler İçin Krem Etkileri:

  İdeal Akne, Çil, Sivilce Ve Lekeler İçin Krem yüz cildini temizleme, yumuşatma ve kusursuz hale getirme etkisi özellikle ciltteki akne, sivilce ve benekler üzerinde etkilidir.Cildi daha yumuşak, parlak ve canlı hale getirir. Çillerin giderilmesine yardımcı olur. Yüzde oluşan benek şeklindeki lekeleri yok eder.

  Çil: Çiller doğal olarak bazı kişilerde vardır. Güneş ve rüzgârın etkisiyle artış gösterebilir.
  Benek: Benekler yüzde değişken hava ve güneşin olumsuz etkisiyle ortaya çıkan çillere benzeyen lekelerdir. Bayanlarda gebelik ve doğum sebebiyle ortaya çıkabilir.
  Akne: Düzenli kullanımda İdeal Akne, Çil, Sivilce Ve Lekeler İçin Krem ile akneler ve sivilcelerden kurtulabilirsiniz.

  İdeal Akne, Çil, Sivilce Ve Lekeler İçin Kremin Uygulanışı:

  Akşamları uyumadan yaklaşık bir saat önce yüzünüzü iyice temizleyip İdeal Akne, Çil, Sivilce Ve Lekeler İçin Kreminden az bir miktar alınıp yüze sürülür ve yavaş yavaş parmak uclarıyla cilde yedirilir.

  Bu işlem istenilen sonuç alınıncaya kadar ilk haftada; her iki günde bir, sonraki haftalarda kremi her gün kullanmalıdır.

  Sabah çıkarken güneşin olumsuz etkilerinden korunmak için cilt, temizlenmelidir.

  Cildi çok hassas olanlar, kremi düzenli bir şekilde kullanmadan önce, akşam az bir miktar kremi kolun üzerine bir parça sürerek denemelidir.

  Önemli:

  İlk kullanmada bazı kişilerde akne artışı olabilir. Bu durumda yukarıdaki talimatlara göre kremi kullanmaya devam etmesi önerilir. Daha sonra aknelerde yavaş yavaş bir azalma görülmeye başlanır. Aknelerden tamamen kurtuluncaya kadar devam etmek gerekir. Aknelerden tamamen kurtulduktan sonra da bir daha olmaması için haftada bir defa kullanmaya devam etmesi önerilir.

  İdeal Sabun Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 27 Ekim 2018 27 Ekim 2018 — 16:11

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık