Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Vichy Çatlak Kremi Kullanıcı Yorumları

Vichy Çatlak Kremi Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Vichy Çatlak Kremi
 • Kullanım Alanları : Çatlak Kremi
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Vichy Çatlak Kremi 85 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : 18 - 55
 • Geliştirici : Vichy
 • Kaynak : DermoKozmetik
 • Ürün Skoru : 2584
 • Vichy Çatlak Kremi Yorum Yapmak için Tıklayın

  Vichy Çatlak Kremi ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde çatlak giderici kremler arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Vichy Çatlak Kremi ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Vichy Çatlak Kremi Kaynak Açıklama Metni

  Çatlaklara Karşı Önleyici ve Düzeltici Krem

  Varolan Çatlak İzlerinin Görünümünü ve Çatlak İzlerinin Oluşma Riskini Azaltmaya Yardımcı Olur ve Cildi Sıkılaştırır

  Bitkisel yağlar ve besleyici Hydroxyproline ile zenginleştirilmiş formülü ile hem düzeltici hem önleyici çifte etki sunar. Cildi güçlendirir ve yeniden yapılandırır. Gerginlik izlerini küçültür ve renk geçişlerini düzenler. Cildiniz nemlenir, beslenir ve elastikiyetini geri kazanır. Tekrar gerginlik izi oluşum riski en aza iner.

  Gerginlik izleri gözle görülür biçimde azalır. Gerginlik izlerinin tekrarlama riski minimuma iner.

  Kiloda ve / veya vücuttaki değişiklikler, cildin önemli bir biçiminde gerilmesi, çatlak izlerinin oluşmasına sebep olur. Bu izler çoğunlukla hormonal değişime bağlıdır. Ergenlikte, hamilelik dönemlerinde, önemli ve hızlı kilo değişikliklerinde çatlak oluşumları görülebilir.

  Cilt dokusu üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar gösterir ki; çatlak izlerinin oluşumu, kolajen ve elastin leflerindeki zayıflık sonucu oluşur. Cilt, elastikiyetini ve gerilmeye karşı dayamıklılığını kaybeder. Bu cilt sorununa karşı etkin şekilde savaş açmak için Vichy Laboratuarları çatlaklara karşı önleyici ve düzeltici bir bakım kremi yarattı.

  Action İntegrale Vergetures

  Silsyum, besleyici bitki yağları ve Hydroxprolin ile güçlendirilmiş formülüyle çatlaklar üzerinde çift etki;

  Önleyici Etki

  İyi nemlendiren ve beslenen cildin esnekliği korunurken, gerilmelere karşı daha dayanıklı hale gelmesi sağlanır. Bu sayede çatlak izi oluşumunun önlenmesinde önemli ölçüde yardımcı olur.

  Düzeltici Etki

  Cildin sıkılaşmasına ve yeniden yapılanmasına yardım ederek çatlak izlerinin gözle görünür şekilde azalmasına yardımcı olur. İzler küçülür ve renkleri silikleşir.

  Parfüm içermez. Hipoalerjeniktir. Alkol içermez.

  Jinekologlar tarafından test edilmiştir.

  Kullanımı:

  Gerginlik izlerinin görüldüğü bölgelere (karın, göğüsler, bacaklar, kalça) uygulayın. Cilde nüfuz etmesi için masaj yaparak yedirin.

  Hergün kullanın. Söz konusu lekelerin oluşumuna müsait bölgelere sürün; karın, göğüsler, kalçalar gibi. Tamamen emilene kadar masaj yapın.

  Daha yüksek etkinlik için ideal dokusunu cilde masajla yedirin. Cilt tarafından kusursuz şekilde emilir. Uygulama sonrası kıyafetlerinizi hemen giyebilirsiniz.

  Hipoalerjenik, kokusuz ve alkolsüzdür. Jinekolojik kontrol altında test edilmiştir.

  Koruyucu Etkisi Için

  Hamilelik döneminde 4. aydan itibaren kullanın.

  Varolan İzler İçin

  3 ay boyunca devamlı olarak kullanın. İyi sonuç için, düzenli kullanım gerekir. Hamilelik, kendinize bakmanızı gerektiren özel bir dönemdir. Bu yüzden, Vichy Laboratuarları, basit masajlarla birlikta çatlak izlerine karşı bakım kremini kullanmanızı öneriyor. Bu masaj teknikleri, hamile kadınlar için masajlarda uzman olan fizik tedavi uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Kendinizi saha rahat ve bebeğinize daha yakın hissetmenize yardımcı olmak için bu masajı akşamları yapmanız en iyisidir.

  Karın Masajı

  Karnınızın altında ellerinizi birleştirin. Karnınızın iki yanında, yavaşça bastırarak ellerinizi yukarı çekin. Çapraz yaparak işlemi tamamlayın. Bir elinizi diğerinin üstüne gelecek şekilde, ellerinizi birleştirin, yavaşça bastırarak saat yönünde büyük dairesel hareketlerle masaj yapın.

  Göğüs Masajı

  Bu masaj göğüslerinizin ağrılarını azaltmanızı sağlar. Bir göğsünüzü, ters taraftaki elinizle alttan destekleyin ve elinizi düz tutarak önce dıştan içe sonra yukarıya omuza doğru masaj yapın.

  Üst Bacak ve Kalça Masajı

  Dizden yukarı doğru, üst bacağı, kalçaları ve popuyu içeren masaj yapın. Popoda ve üst bacakta büyük hareketlerle masajınızı tamamlayın.

  Vichy Çatlak Kremi Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 19 Mayıs 2018 19 Mayıs 2018 — 11:34

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık