Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

RINOBEK 100 MCG Nasal Sprey Kullanıcı Yorumları

RINOBEK 100 MCG Nasal Sprey Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : RINOBEK 100 MCG Nasal Sprey
 • Kullanım Alanları : Sprey
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : RINOBEK 100 MCG Nasal Sprey
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : RINOBEK
 • Kaynak : ilac
 • Ürün Skoru : 1765
 • RINOBEK 100 MCG Nasal Sprey Yorum Yapmak için Tıklayın

  RINOBEK 100 MCG Nasal Sprey ürünü diğer ürünler ana kategorisinde spreyler arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  RINOBEK 100 MCG Nasal Sprey ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  RINOBEK 100 MCG Nasal Sprey Kaynak Açıklama Metni

  İlacın etken maddesi Beklometazon dipropiyonat’tır. RINOBEK 100 MCG Nasal Sprey, vücutta kızarıklığa, şişliğe ve iltihaba neden olan kimyasalların salınımını ve etkilerini azaltan bir ilaçtır. Solunum yollarında iltihap giderici etkiye sahiptir. RINOBEK, 6 yaş ve üzeri çocuklar ve erişkinlerdeki mevsimlere bağlı olan alerjik nezlenin (saman nezlesi) veya yıl boyu süren alerjik nezlenin belirtileri olan burunda tıkanma, kaşıntı, hapşırma, burun tıkanıklığı ve burun akıntısının önlenmesinde ve tedavisinde kullanılır.

  RINOBEK 100 MCG Nasal Sprey

  RINOBEK 100 MCG Nasal Sprey Kullanıcı Yorumları - Diğer - 4 Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 17 Haziran 2020 17 Haziran 2020 — 11:27

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Burnumu açacak vakitdaha beter tıkadı hiç Bi ise yaramadi

  2. Rinobek burun sipreyi 2oldu kullanıyorum Burnumda koku kaybı oldu nasıl bir spreydir anlamadım tat alamıyorum koku yok firmayı şikayet edicem

  3. Benim genzimden devamlı Balgam geliyordu,gözlerimin altı ve alınımda sabahları şişlik oluyordu.(Uykudan kalkınca)Küçük dilim devamlı bir et bezesine dolaşıyordu,bu sprey sayesinde
   kurtuldum.

   1. Kulaklarimda ki problem icin dr.gittim geniz akintisida vardi bu damlayi verdi dr.Kullanma klavuzundaki yan etkilerini okuyunca kullanmaktan vazgectim kullanan var mi diye arastirma yapiyordum buraya rastladim..

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık