Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Lercadip 10 mg Film Tablet Kullanıcı Yorumları

Lercadip 10 mg Film Tablet Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Lercadip 10 mg Film Tablet
 • Kullanım Alanları : Tablet
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Lercadip 10 mg Film Tablet
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Lercadip
 • Kaynak : ilac
 • Ürün Skoru : 2989
 • Lercadip 10 mg Film Tablet Yorum Yapmak için Tıklayın

  Lercadip 10 mg Film Tablet ürünü diğer ürünler ana kategorisinde tabletler arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Lercadip 10 mg Film Tablet 1

  Lercadip 10 mg Film Tablet 1

  Lercadip 10 mg Film Tablet ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Lercadip 10 mg Film Tablet 2

  Lercadip 10 mg Film Tablet 2

  Lercadip 10 mg Film Tablet Kaynak Açıklama Metni

  İlacın etken maddesi Lerkanidipin hidroklorür’dür. LERCADIP 10 mg Film Tablet, yüksek kan basıncı varlığında, atar damarların gevşemesini (genişlemesini) sağlar. Böylece kan basıncını (tansiyonu) düşürür. Yüksek tansiyon (hipertansiyon) tedavisinde kullanılır.

  Lercadip 10 mg Film Tablet 3

  Lercadip 10 mg Film Tablet 3

  Lercadip 10 mg Film Tablet Kullanıcı Yorumları - Diğer - 6 Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 1 Ekim 2020 1 Ekim 2020 — 14:09

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merheba bende yeni kollanmaya başladım 10 mg arada tansiyonum uçuyor direk beynime atıyor bu ilaç nasıldır arkadaşlar

  2. lercadip 10mg 2 aydır kullanıyorum.yanaklarda kızarma ve çarpıntım oldu 70 olan nabız 110 a cıktı.doktorum yarısını kullan dedi şimdilik 5mg ile ıdare ediyorum yanlız çok memnunum

  3. İki seferdir çok kötü fenalaşan, özellikle idrar yaparken ve hemen sonrasında, nefes daralması, soğuk terleme, kendini çok kötü hissetme.
   Yani ilk kullandığımda 1o mg.. çok kötü olmuştum, bu ilaçtan olup olmadığını anlamak için ikinci sefer ilacın yarısını kullandım biraz daha az bir fenalaşan geçirerek kurtulduk diyelim.. ilacı gece yatarken kullandım, ve bu belirtiler idrar yaparken ve sonrasında gerçekleşti..

  4. lercaip 20 mg tableti 1.2 senedir kullanıyorum.ayak bleklerimde ödem olusturuyor ne yapabiirim.trigiliseriti yükseltir mi.

  5. lercaip 20 mg tableti 1.2 senedir kullanıyorum.ayak bleklerimde ödem olusturuyor ne yapabiirim.

  6. Çarpıntı yapıyor

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık