Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Delix Çentikli Tablet Kullanıcı Yorumları

Delix Çentikli Tablet Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Delix Çentikli Tablet
 • Kullanım Alanları : Tablet
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Delix Çentikli Tablet
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Delix
 • Kaynak : ilac
 • Ürün Skoru : 346
 • Delix Çentikli Tablet Yorum Yapmak için Tıklayın

  Delix Çentikli Tablet ürünü diğer ürünler ana kategorisinde tabletler arasında sunulmkatadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Delix Çentikli Tablet ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Delix Çentikli Tablet Kaynak Açıklama Metni

  Delix Çentikli Tablet

  Delix Çentikli Tablet

  İlacın etken maddesi Ramipril’dir. DELIX Çentikli Tablet, kan damarlarını daraltarak tansiyonu yükselten anjiyotensin II adlı maddenin üretimini durdurur. Böylece tansiyonu düşürüp, kan akışını verimli hale getirir. Ayrıca Anjiyotensin II adlı maddenin sebep olduğu sodyum ve su tutulumunu önleyerek de tansiyonun yükselmesine engel olur. Yüksek tansiyon, tedavi edilmez ise, çeşitli organlardaki kan damarlarının zarar görmesine sebep olur. Bu durum, yüksek tansiyon hastalarının kalp krizi, kalp yetmezliği, böbrek yetmezliği, felç veya körlük gibi vakalara sebebiyet verir. Genellikle yüksek tansiyon hasar oluşmadan önce belirti vermez. Bundan dolayı tansiyonunuzun normal sınırlarda olup olmadığını düzenli olarak kontrol ettiriniz. Yüksek tansiyon (hipertansiyon), böbrek hastalığının ilerlemesinin önlenmesi, kalp krizi sonrası ölüm riskinin azaltılması ve kalp yetmezliği tedavisinde kullanılır.

  Delix Çentikli Tablet Kullanıcı Yorumları - Diğer - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 27 Mart 2022 27 Mart 2022 — 10:57

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık