Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Toppik Saç Tozu Kullanıcı Yorumları

Toppik Saç Tozu Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Toppik Saç Tozu
 • Kullanım Alanları : Saç Tozu
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : 1 Adet Toppik Saç Tozu 114 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Sepetim
 • Ürün Skoru : 1187
 • Toppik Saç Tozu Yorum Yapmak için Tıklayın

  Toppik Saç Tozu saç renklerine göre özel renklerde sunulan saçsız bölgeye toz halinde uygulanan bir üründür. Ürün öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü kullanan ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak ziyaretçimiz tarafından yorumlamaya açılmıştır. Toppik Saç Tozu ürününü kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu ile deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de yine yorum metodu ile ürün hakkındaki merak ettiklerini kullanıcı ziyaretçilerimize sorabilirler. Ürün önerisinde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Toppik Saç Tozu Kaynak Açıklama Metni

  ABD’de Toppik Inc. laboratuvarlarında geliştirilmiş ve yüzyılın buluşu olarak nitelendirilen Toppik artık yeni ambalajında!

  Toppik 27,5 gr hair building fibers ortalama 85 kullanımlıktır. Sprey kullanılmaması durumunda saçın hammaddesi olan olan keratin molekülleri uçacağından reçine özelliği fazla olan Toppik Sprey ile birlikte kullanılmalıdır.

  Toppik bugüne kadar saça uygulanan gördüğünüz ve duyduğunuz tüm ürünlerden farklıdır. Saçtaki seyrekliği ortadan kaldıran doğal ve güvenilir bir üründür. Toppik Hair Building Fibers bir sprey ya da krem değildir. Toppik Hairbuilding lifleri saçınızı saniyeler içinde gürleştiren özel keratin lifleridir. Toppik’in formülünde yeralan keratin saçın doğal proteinidir.

  Saçımızın yüzde 97’si keratinden oluşmaktadır. Toppik’in formülünde de yüzde 97 oranında küçük, mikrolifler halinde renkli keratin molekülleri yer alır. Toppik kutusunu sallayarak seyrek saçlı bölgeye dökün. Toppik’in formülünde yeralan bu renkli moleküller statik enerjiyle yüklenir ve saç tellerinizle birlesir. Böylece Toppik’i uyguladıktan sonra saniyeler içinde dolgun saçlara kavusursunuz.

  Toppik Saç Tozu Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 28 Şubat 2018 28 Şubat 2018 — 13:10

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık