Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Footime Aynısefa Ayak Bakım Kremi Kullanıcı Yorumları

Footime Aynısefa Ayak Bakım Kremi Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Footime Aynısefa Ayak Bakım Kremi
 • Kullanım Alanları : Nasır - Ayak Bakımı
 • Ürün Yapısı : Bitkisel
 • Ortalama Fiyat : 1 Adet 29,90 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Sepetim
 • Ürün Skoru : 1383
 • Footime Aynısefa Ayak Bakım Kremi Yorum Yapmak için Tıklayın

  Footime Aynısefa Ayak Bakım Kremi ürün öneri sistemimiz aracılığı ile ziyaretçi yorumlarına açılmış ürünlerden olup öneride yer alan kaynakta verilen ürün detay açıklamaları aşağıda olduğu şekildedir. Ürün öneri sahibi ürünü kullanan ziyaretçilerin ürün hakkındaki görüş ve tecrübelerini öğrenmek istemektedir. Sizde ürün hakkında görüş ve tecrübelerinizi belirterek ürün öneri sahibi ziyaretçimiz ve ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizi kolaylıkla bilgilendirebilirsiniz. Ayrıca ürünü kullanmadı iseniz öneri sahibinin sorularına ek sorularınızı yine yorum yolu ile kullanıcılara bu sayfadan sorabilirsiniz.

  Ürün öneri, yorum ve yanıt içeriklerini oluşturmadan önce lütfen site kurallarını bir kez okuyunuz. Aksi durumları barındıran içerikler sebebi her ne olur ise olsun yayına alınmamaktadır. Tüm içerikler site kurallarını okumuş kabul edilerek değerlendirilmektedir.

  Footime Aynısefa Ayak Bakım Kremi Kaynak Açıklama Metni

  Ayak mantarı (Tinea pedis), ayaklarda oluşan bir mantar enfeksiyonudur. Sporcularda sık görülen bir rahatsızlık olduğundan bazı dillerde atlet ayağı olarak bilinir. Ayak mantarı rahatsızlığına neden olan cilt mantarı, nemli ortamlarda yaşamakta ve duş gibi ortak kullanım alanlarında ve ortak kullanılan havlu, çorap gibi nesneler vasıtasıyla kolaylıkla bulaşabilmektedir.

  Dermatofitler (Trichophyton rubrum, T. mentagrophytes, veya Epidermophyton floccosum) denilen mantarlar tarafından yapılan bir enfeksiyondur. Vücudumuzda normalde bakteriler ve mantarlar hastalık yapmadan yaşayabilirler. Uygun ortam bulduklarında hızla çoğalıp, enfeksiyona neden olurlar. Ayak mantarı oldukça sık rastlanan bir cilt mantar enfeksiyonudur. Genellikle ergenlikten sonra daha sık görülür. En sık görülen ve en çok tekrar eden mantar enfeksiyonudur.

  Diğer mantar enfeksiyonlarıyla birlikte görülebilir. Ayak mantarı ve benzer hastalıklara tinea enfeksiyonları denir ve saç, tırnak ve dış deri gibi dokularda yaşayabilirler. Nemli ve ılık bölgelerde daha kolay ürerler. Sıkı ayakkabılar giyilmesi, cildin uzun süre nemli kalması, küçük tırnak ve cilt sıyrıkları duyarlılığı arttırabilir. Tinea enfeksiyonları bulaşıcıdır, direkt temasla veya aynı ayakkabı, duş zemininin kullanılması ile kişiden kişiye geçebilir.

  Diabetus mellitus, uzun süreli antibiyotik kullanımı, bağışıklık sisteminin zayıflaması ile birlikte giden ilgili hastalıklar veya durumlarda fırsatçı enfeksiyona yol açan bu tarz mantar hastalıkları daha sık görünür.

  Tinea gurubu bakteriler kullanılan ilaçlara kolay direnç geliştirdikleri için tedaviyi zorlaştırabilmektedir.

  Not: Kimyasal değildir , ilaç değildir. Bitkisel bir takviyedir. Doktor önerisi yerine geçmez yazsın en altta.

  Nasıl kullanılır; Gece uyumadan ve sabah güne başlamadan önce ayaklar yıkandıktan sonra temiz bir havlu ile kurulanarak mantarın oluştuğunu bölgeye ve kenarlarını uyguluyoruz

  Footime Aynısefa Ayak Bakım Kremi Kullanıcı Yorumları - Bakım, Bitkisel - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 19 Şubat 2018 19 Şubat 2018 — 20:50

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık