Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Zero Smoke Akupunktur Küpesi Kullanıcı Yorumları

Zero Smoke Akupunktur Küpesi Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Zero Smoke Akupunktur Küpesi
 • Kullanım Alanları : Sigara Bırakma
 • Ürün Yapısı : Mekanik
 • Ortalama Fiyat : 1 Set Zero Smoke Akupunktur Küpesi 39 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Sepetim
 • Ürün Skoru : 1687
 • Zero Smoke Akupunktur Küpesi Yorum Yapmak için Tıklayın

  Zero Smoke Akupunktur Küpesi sigara bırakmaya yardımcı bir Akupunktur Küpesi olarak sunulmakta. Ürün ziyaretçimiz tarafından ürün öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü kullanan ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden yararlanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Zero Smoke Akupunktur Küpesi ürününü kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de yine yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki sorularını ürünü kullanan ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Zero Smoke Akupunktur Küpesi Kaynak Açıklama Metni

  Akupuntur nedir ?

  Sizde zero smokes akupuntur yöntemiyle dumansız bir yaşam mı istiyorsunuz?

  Zero smokes nedir ?

  Zero smokes hakkında bildikleriniz nelerdir ?

  Zero smokes’i duydunuz mu ?

  Zero smokes’i kullandınız mı ?

  Zero smokes sizlere sifa-sepetim.com aracılığı ile gönderilmektedir.

  Zero smokes ilaç değildir.

  Zero smokes kimyasal değildir.

  Zero smokes Akupuntur nedir ?

  Çin tarihin yazılı döneminden çok eskilere dayandığı öne sürülmektedir. İğnelerin kullanımından çok önce bian denilen keskin kenarlı taşların kullanılmakta olduğu Han Hanedanlığı döneminde (M.Ö.206-M.S.220) kaleme alınmış olan Shuo Wen Jie Za adlı kitapta ifade edilmektedir. Zamanla bian taşlarının yerine kemik veya bambudan yapılan iğneler kullanılmaya başlanmıştır. Shang Hanedanlığı (M.Ö. 16.yüzyıldan 11.yüzyıla kadar) döneminde bronz döküm tekniği geliştirildiğinde bronz iğne kullanım imkânı ortaya çıkmış ve metal iğnelerin kullanımı önem kazanmıştır. Akupunkturun uygulanışı hakkındaki en geniş ilk bilgi Çin’de Savaşan Eyaletler Döneminde (M.Ö. 475-221) yazılan Huangdi Nei Jing adlı tıbbi risalede verilmektedir. Eserde hem dönemde uygulanan teknikler hem de kadim dönemden aktarılan bilgiler yer almaktadır.

  Doğu ve Batı Tsin Hanedanlıkları döneminden (M.S.265-420) Güney ve Kuzey Hanedanlıkları (M.S.420-589) dönemine değin akupunktur uygulanımı yaygınlaşarak gelişmiş ve bu dönemde kaleme alınan Zhen Jiu Jia Yi Jing adlı kitapta akupunkturda kullanılan meridyen noktalarının tam yeri ve isimleri belirlenmiştir. Kitapta ayrıca her bir noktanın özellikleri ve diğer noktalarla ilişkisi ile manipülasyon metodları da anlatılmıştır.

  Sung, Kin ve Yuan hanedanlıkları (960-1368) döneminde akupunktur alanına en önemli katkı Wang Wei-yi tarafından yazılan Tong Jen Shu Xue Zhen Jiu Tu Jing adlı kitaptır. Bu kitapta akupunktur noktaları hakkında ayrıntılı açıklamalar yapılmış ve insan bedenindeki 657 nokta tam olarak gösterilmiştir. Wang Wei-yi aynı zamanda eğitim alanında da kullanılması için gerçek insan bedeni büyüklüğünde ve üzerinde akupunktur noktaları gösteren bronz heykellerin de yapılmasını sağlamıştır.

  Tang Hanedanlığı döneminde kraliyet tıp akademisinde akupunktur öğrencilere öğretilmeye başlanmış ve akupunkturun gelişmesinde önemli rol oynayan doktorlar eğitilmiştir.

  Akupunktur ilk olarak Dabry (1853) ve Morant (1927) tarafından Batı’ya tanıtıldı

  Kaynak : vikipedi (Emek hırsızlığı yapmamak adına vikipedi’nin yayınladığı bu araştırma için kendilerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.)

  Zero smokes paket içeriği ;

  Kulağınızdaki belirli bir noktaya yerleştirilmek üzere iki adet biyomıknatıs içerir.

  Biyomıknatıslar Platin kaplıdır ve böylece doğal bir iletken görevi görürler ve sizi alerjik reaksiyonlardan korurlar.

  Zero Smoke Akupunktur Küpesi Kullanıcı Yorumları - Diğer - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 11 Mart 2018 11 Mart 2018 — 13:46

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık