Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

TP-70 Fare Kovucu Kullanıcı Yorumları

TP-70 Fare Kovucu Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : TP-70 Fare Kovucu
 • Kullanım Alanları : Fare Kovucu
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : 1 Adet TP-70 Fare Kovucu 39 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Sepetim
 • Ürün Skoru : 1046
 • TP-70 Fare Kovucu Yorum Yapmak için Tıklayın

  TP-70 Fare Kovucu elektronik fare kovucu ürünü olarak sunulmakta. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü kullanan ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. TP-70 Fare Kovucu ürününü kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de yine yorum metodu aracılığı ile sorularını kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  TP-70 Fare Kovucu Kaynak Açıklama Metni

  TP-70 ULTRASONİK FARE KOVUCU HAŞERE KOVUCU

  Küçük mekanlar için en ideal fare ve haşere kavucudur. Fare ve haşere grupları üzerinde maximum etkiye sahiptir.

  TP-70 ULTRASONİK FARE KOVUCU

  Ergonomik ve şık tasarımı ile odalarda, dilediğiniz yerlerde kullanabilirsiniz. Benzerlerinden iki kat daha üstündür. Çünkü o hem ultrasonik, hem manyetik vibrasyon ile çalışır. Özel modülasyonları sayesinde tüm gizli saklı hedefleri vurur. Kurulumu çok kolaydır.

  Cihazı doğrudan prize takmanız yeterlidir. İnsan sağlığı üzerinde hiç bir yan tesiri olmadığı TAEK – Çekmece Nükleer Araştırma Merkezi tarafından test edildi, onaylandı.

  HAŞERE KOVUCU

  Cihazı yerden en fazla 150 cm yüksekliğe kadar sabitleyip çalıştırınız.

  Cihazı çalıştırdığınız ilk günden itibaren dışardan içeriye doğru fare girişinin kesildiğini, önlendiğini, 4 hafta sonunda ise cihazın koruma (etki) alanındaki mevcut farelerin tamamının ortamı terk edip uzaklaştıklarını, bir tane bile kalmadığını bizzat gözlemleyeceksiniz.

  Mekanın doluluk ve yükseklik oranlarına dikkat ediniz. Zira yükseklik 3m’den fazla ise gerçek alanın x2 katı esas alınarak hesaplanır.

   

  TP-70 Fare Kovucu Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 9 Mart 2018 9 Mart 2018 — 12:24

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık