Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Max be Quiet Horlama Önleyici Kullanıcı Yorumları

Max be Quiet Horlama Önleyici Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Max be Quiet Horlama Önleyici
 • Kullanım Alanları : Horlama Önleme
 • Ürün Yapısı : Tekstil
 • Ortalama Fiyat : 1 Adet Max be Quiet Horlama Önleyici 69 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : ciciko
 • Ürün Skoru : 1185
 • Max be Quiet Horlama Önleyici Yorum Yapmak için Tıklayın

  Max Be Quiet Çene Kayışı Horlama ve Geniz Akıntılarını Engelleyici olarak bir tekstil ürünüdür. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü kullanan ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanmak amacı ile yorumlanmaya açılmıştır. Max Be Quiet Çene Kayışı Horlama ve Geniz Akıntılarını Engelleyici ürününü kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçileimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de ürün hakkındaki sorularını yine yorum metodu aracılığı ile ürünü kullanan ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu metni aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Max Be Quiet Çene Kayışı Horlama ve Geniz Akıntılarını Engelleyici Kaynak Açıklama Metni

  Max Be Quiet ile sizde gecelerinizi kabusa çeviren “Horlama” sorunu ile savaşabilirsiniz. Eşinizi, arkadaşlarını rahatsız etmekten bıktıysanız ya da daha kötüsü onlar sizden bıktıysa muhkkak Maxbe Quiet’ e bir şans verin! Birçok rahatsızlığın “baş mimarı” olarak bilinen horlama sorunlarınıza karşı “Maxbe Quit” hep yanınızda olcak…

  Çene kemeri alt çeneyi ve dili destekleyerek hava yolunun tıkanmasını sağlamaktadır. Bu sebeple ağız kapalı kalıyor. Neticede horlama kesilmiş oluyor. Ancak ağzı açık uyuyan biriyseniz, kemer horlamayı kesme adına işlevsiz kalabilir. Bunun nedeni ise maskeden boğaza verilen hava ağızdan dışarı çıkıyor olmasıdır. Bu sebeple hava yollarının açık kalma işlevi yerine geçemeyebiliyor. Burnu alerjik ya da farklı bir sebepten(sebeplerden) dolayı tıkalı olanlar ya da sinüzit sorunu olan kişilerin burundan tam nefes alamadıkları için ağız yolu ile gerekli oksijeni almaktadır. Böylelikle ciğerlere yeteri kadar oksijenin gittiğinden emin olur. Bu tür sorunu olan kişilerin çene kayışı kullanması oldukça büyük ve ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.

  Max Be Quiet Kemer Kullanımı

  Max Be Quiet çene kemerinin kullanımı oldukça basittir. Özel kulak bölmeleri olan çene kemeri, kulaklarınızın üstünden başınıza doğru cırt-cırt sistemi sayesinde her başa ayarlanabilir. Horlamamak adına takmış olduğunuz Max Be Quiet çene kayışı, uyurken sizi rahatsız etmeyecektir.

  Max be Quiet Horlama Önleyici Kullanıcı Yorumları - Tekstil - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 12 Mart 2018 12 Mart 2018 — 16:31

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık