Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Magic Slim Zayıflama Taytı Kullanıcı Yorumları

Magic Slim Zayıflama Taytı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Magic Slim Zayıflama Taytı
 • Kullanım Alanları : Zayıflama Taytı
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Magic Slim Zayıflama Taytı 69 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Tayt Modası
 • Ürün Skoru : 2154
 • Magic Slim Zayıflama Taytı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Magic Slim Zayıflama Taytı termal zayıflama ürünleri arasında zayıflamaya yardımcı tayt olarak sunulmakta. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Magic Slim Zayıflama Taytı ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Magic Slim Zayıflama Taytı Kaynak Açıklama Metni

  Kilo vermede tekstil olarak daha önce sadece terlemeyi artıran zayıflama eşofmanları gibi basit ürünler yapılmıştı. Fakat dünyada ilk defa uzun mühendislik çalışmalar ve testlerle ilk defa bir tekstil ürününde yağ yakıcı ve inceltici formül kullanıldı. Ve cildi sarıp bütünsel etki etmesi için bu formül tayt ile birleştirilerek kolay zayıflama sağlandı.

  İşte bütün etkiyi veren aslında bu mucize mikro-kapsüller. Tayt özel kumaşına uygulanan özel işlemlerle hapsedilen mikro kapsüller siz hareket ederken vücudunuza sürtünerek parçalanıyor ve aktif kozmetik içerik vücudunuza etki ederek kullandığınız enerjinin kat be kat üstünde hareket etmişçesine bünyeye etki ediyor. Hızlı zayıflama böyle başlıyor.

  Bölgesel fazlalıkları eritin! Selülitleri yok edin!

  Ne kadar rejim yapsa da aç kalsa da karın, kalça, basen, göbek gibi bölgelerini eritemeyenler günlük yaşamlarına devam ederken bile bu bölgeleri hızla ve kısa zamanda eriterek hayal ettikleri fit bir vücuda kavuşabilirler. Özellikle selülitli bölgelere güçlü etkisi olan Magic Slim taytı pürüzsüz bir vücuda ulaşırsınız.

  Magic Slim Zayıflama Taytı Kullanıcı Yorumları - Tekstil - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 21 Mart 2018 21 Mart 2018 — 02:44

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık