Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Karın Toparlayan ve Bacak İncelten Korseli Kilotlu Çorap Kullanıcı Yorumları

Karın Toparlayan ve Bacak İncelten Korseli Kilotlu Çorap Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Karın Toparlayan ve Bacak İncelten Korseli Kilotlu Çorap
 • Kullanım Alanları : Karın Toparlayan ve Bacak İncelten Korseli Kilotlu Çorap
 • Ürün Yapısı : Tekstil
 • Ortalama Fiyat : Karın Toparlayan ve Bacak İncelten Korseli Kilotlu Çorap 20 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Penti
 • Kaynak : Penti
 • Ürün Skoru : 1178
 • Karın Toparlayan ve Bacak İncelten Korseli Kilotlu Çorap Yorum Yapmak için Tıklayın

  Karın Toparlayan ve Bacak İncelten Korseli Kilotlu Çorap ürünü tekstil ürünleri ana kategorisinde karın bacak inceltici kilotlu çoraplar arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Karın Toparlayan ve Bacak İncelten Korseli Kilotlu Çorap ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Karın Toparlayan ve Bacak İncelten Korseli Kilotlu Çorap Kaynak Açıklama Metni

  Vücudunuzdaki istenmeyen fazlalıkları konforla gizler! Karın ve mideyi toparlayarak düz gösteren sıkı bir korseli çoraptır. Aynı zamanda kademeli olarak sıkı örülmüş bacak örgüsü sayesinde bacakları da inceltir. İnce, mat, doğal bir görünüm sağlar. Burnu dayanıklıdır. Korse yüksekliği bel hizasındadır. Özel ipliği sayesinde artık korse giymek çok rahat! Sıkılıktan rahatsız olmadan vücudunuzu şekillendirebileceksiniz.

  Karın Toparlayan ve Bacak İncelten Korseli Kilotlu Çorap Kullanıcı Yorumları - Tekstil - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 15 Nisan 2018 15 Nisan 2018 — 13:27

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık