Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

ZOLAX 200 mg Kapsül Kullanıcı Yorumları

ZOLAX 200 mg Kapsül Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : ZOLAX 200 mg Kapsül
 • Kullanım Alanları : Mantar Tedavisi
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : ZOLAX 200 mg Kapsül
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : ZOLAX
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 2417
 • ZOLAX 200 mg Kapsül Yorum Yapmak için Tıklayın

  ZOLAX 200 mg Kapsül ürünü diğer ürünler ana kategorisinde mantar tedavisi ürünleri arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  ZOLAX 200 mg Kapsül ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  ZOLAX 200 mg Kapsül Kaynak Açıklama Metni

  Mantarlardan kaynaklanan enfeksiyonların tedavisi için kullanılmaktadır ve mantar enfeksiyonlarında sık sık önerilir. İlacın etken maddesi Flukonazol‘ dur. ZOLAX 200 mg Kapsül, mantarların büyümelerini çoğalmalarını engelleyen bir ilaçtır. Mayalar ve mantarların sebep olduğu enfeksiyonların tedavisi için uygundur. ZOLAX, ağız, boğaz, yemek borusu, kalp, akciğerler, karın zarı, idrar yolları ve kan dolaşımı gibi vücudun çeşitli bölgelerinde oluşan mantarların sebep olduğu enfeksiyonlar ile ayak mantarı (tinea pedis), el mantarı (tinea manum), tırnak mantarı (tinea unguium) gibi deri enfeksiyonlarının tedavisinde; Candida kaynaklı genital bölge mantar enfeksiyonu tedavisi, AIDS li hastalarda ve kemik iliği nakli geçiren veya kanser tedavisi gören hastalarda mantar enfeksiyonlarının önlenmesinde; Cryptococcus’dan kaynaklanan bir enfeksiyonun (AİDS hastalarında) tekrarlarının önlemesi; ayrıca bağışıklık sistemi düzgün çalışmayan hastaların bir mantar enfeksiyonu kapmasını önlemek için kullanılır.

  ZOLAX 200 mg Kapsül

  ZOLAX 200 mg Kapsül Kullanıcı Yorumları - Diğer - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 12 Mart 2020 12 Mart 2020 — 10:57

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık