Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Bayer K-Othrine AL 1 L Genel Haşere Öldürücü Kullanıcı Yorumları

Bayer K-Othrine AL 1 L Genel Haşere Öldürücü Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Bayer K-Othrine AL 1 L Genel Haşere Öldürücü
 • Kullanım Alanları : Genel Haşere Öldürücü
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Bayer K-Othrine AL 1 L Genel Haşere Öldürücü 29 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Bayer
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 791
 • Bayer K-Othrine AL 1 L Genel Haşere Öldürücü Yorum Yapmak için Tıklayın

  Bayer K-Othrine AL 1 L Genel Haşere Öldürücü ürünü diğer ürünler ana kategorisinde haşere öldürücüler arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Bayer K-Othrine AL 1 L Genel Haşere Öldürücü ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Bayer K-Othrine AL 1 L Genel Haşere Öldürücü 1

  Bayer K-Othrine AL 1 L Genel Haşere Öldürücü 1

  Bayer K-Othrine AL 1 L Genel Haşere Öldürücü Kaynak Açıklama Metni

  Bayer K-Othrine Al Kullanıma Hazır Böcek Solusyonu Ev Ofis İçin Pratik | Lekesiz Ve Kokusuz Sınıf | Temizlik Gerektirmez Etkili Olduğu Zararlılar: Genel Amaçlı Tüm Uçan Ve Yürüyen Haşereler İçin Pratik Ve Hazır Seyreltilmiş Böcek İlacı… Platinbahce Notu: Kullanım Yeri Ev İçi Kapalı Alan Ürün Grubu Haşere Mücadelesi Ürün Çeşidi Kullanıma Hazır Pratik Genel Özellikleri: K-Othrine Al İç Ve Dış Alanlarda Etkili Uçan Ve Yürüyen Tüm Haşerelere Karşı Etkili Bayer Haşere İlacı, Güvenilir Formulasyonu İle Bayer Garden Markası İle Sunuluyor. K-Othrine Al Uçan Haşerelerde Sinek İlacı , Sivrisinek Kovucu, Karasinek Kovucu Olarak; Yürüyen Haşerelerde Böcek İlacı, Hamam Böceği İlacı, Karınca İlacı Olarak Olarak Kullanılabilir. Kullanım Kolaylığı Ve Yüzeylere Uygulanması İle Çok Güvenilir Ve Etkili Bir Üründür. K-Othrine Al 90 Gün Etkili İç Ve Dış Alanlarda Uçan Ve Yürüyen Tüm Haşerelere Karşı 90 Gün Boyunca Kesin Çözüm 1 Litrelik Ambalaj Sayesinde Ev İçerisinde, Balkon, Bahçe, Apartman Gibi Alanlarda Tüm Haşerelere Karşı Mücadele Ürünüdür. Yüzeylere Uygulayınız Ani Ve Kalıcı Kontrol Sağlamak İçin Sivrisinek, Karasinek, Hamamböceği, Karınca Ve Kenelerin Yürüdükleri, Saklandıkları, Temas Ettikleri Alanlara (Tahta Ve Fayanslardaki Çatlak Ve Yarıklara, Buzdolabı, Lavabo, Fırın Altlarına Ve Pencere Kenarlarına) 30 Cm Mesafeden Püskürtünüz.

  Bayer K-Othrine AL 1 L Genel Haşere Öldürücü 2

  Bayer K-Othrine AL 1 L Genel Haşere Öldürücü 2

  Bayer K-Othrine AL 1 L Genel Haşere Öldürücü Kullanıcı Yorumları - Diğer - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 14 Kasım 2020 14 Kasım 2020 — 13:10

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık