Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Akasya Tozu Kullanıcı Yorumları

Akasya Tozu Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Akasya Tozu
 • Kullanım Alanları : Diyet, Zayıflama, Sindirim,
 • Ürün Yapısı : Bitkisel
 • Ortalama Fiyat : 1 Kutu Akasya Tozu 82 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Sepetim
 • Ürün Skoru : 1481
 • Akasya Tozu Yorum Yapmak için Tıklayın

  Akasya Tozu bir çok satış sitesinde mide, sindirim bozukluklarında, ağız ve diş sağlığı gibi alanlarda faydalı bir ürün olarak sunulsa da ağırlıklı olarak diyet ve kilo vermeye yardımcı bitkisel gıda takviyesi olarak sunulmaktadır. Ürün ziyaretçi önerisi aracılığı ile kullanıcıların yorumlarını almak amacı ile yorumlamaya açılmıştır. Öneride yer alan kaynak site açıklama metni aşağıda yer aldığı şekildedir. Ürünü kullanan ziyaretçilerimiz deneyim ve tecrübelerini öneri sahibi ve ürünü takip eden diğer ziyaretçiler ile yorum yolu ile paylaşabilirler. Ayrıca ürünü kullanmamış ancak takip eden ziyaretçiler de kullanıcılara sorularını yorum yolu ile sorabilirler.

  Akasya Tozu Kaynak Açıklama Metni

  Bitkisel formül akasya tozu kürü kullanım önerisi nasıldır, kullanım için nelere dikkat etmek gerekir, etki süreci ve yan etkisi varmıdır. Bitkisel toz karışım akasya kullanımı diğer ürünlerin aksine su ve süt gibi sıvı gıdalara bir ölçek veya bir tatlı kaşığı karıştırılarak tüketilmesi önerilir. Günlük olmak üzere 2 öğünde 1 bardak ılık su veya 1 bardak yağsız süt içerisine bir ölçek toz karışım katılır, tamamen karıştırılır ve bu kullanım önerisi ile kullanılır. Hastalık ve rahatsızlığı tedavi edici ilaç olarak kullanılmaz. Gıda takviyesidir, ilaç değildir. Bir yan etki oluşmasında hemen kullanımı kesilmeli ve bir tıp doktoruna danışılmalıdır. Kutudaki talimatlara uygun olarak kullanınız.

  Orjinal Akasya Tozu !

  Şuanda incelemiş olduğunuz doğal akasya tozu kürü ürünü orjinal ürün garantisi ile siz müşterilerimize ulaşmaktadır. Siparişlerinizi gönül rahatlığı ile verebilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Piyasada çok ucuz fiyatlardan satılan ürünlerden sağlığınız için uzak durunuz. Ürün üzerinde üretici firması, içeriği ve kullanımı bilgiler bulunmaktadır. Orjinal akasya tozu kürü yetkili internet satış sitesiyiz. Müşteri memnuniyeti firmamız için önemli hususlardandır.

  Akasya Tozu Kullanıcı Yorumları - Bitkisel, Diyet - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 23 Şubat 2018 23 Şubat 2018 — 12:08

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık