Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Silver Sakal Çıkarıcı Serum Kullanıcı Yorumları

Silver Sakal Çıkarıcı Serum Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Silver Sakal Çıkarıcı Serum
 • Kullanım Alanları : Sakal Çıkarıcı
 • Ürün Yapısı : Bitkisel
 • Ortalama Fiyat : 1 Adet Silver Sakal Çıkarıcı Serum 48 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Silver Sakal Serumu
 • Ürün Skoru : 1243
 • Silver Sakal Çıkarıcı Serum Yorum Yapmak için Tıklayın

  Silver Sakal Çıkarıcı Serum bitkisel yapılı bir sakal çıkarıcı takviye ürünü olarak sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış olan ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Silver Sakal Çıkarıcı Serum ürününü kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmaarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de ürün hakkındaki sorularını yine yorum metodu arcılığı ile ürünü kullanan ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Silver Sakal Çıkarıcı Serum Kaynak Açıklama Metni

  Silver Sakal Serumu İçeriği ; Deinoize water, sodium laurethe sulfate, cocomide DEA, sodium chloride, aloe vera, soyabean oil, vitamin E, citric acid, methyl paraben içermektedir.

  Silver Sakal Serumu Kullanımı ; İhtiyaç duyulan bölgeye serum sıkılmalı ve dairesel hareketler ile masaj yapılarak yedirilmelidir. Günde bir kere kullanılması önerilir.

  Sakal Neden Çıkmaz? Tedavisi Nedir?

  Erkek birey ergenlik dönemine girdiği zaman vücudu testosteron hormonu salgılamaya başlar. Bu hormona bağlı olarak ses kalınlaşır, kaslar ve kemikler güçlenir, sakal, bıyık ve favoriler canlanır. Bu dönemde eğer sakal çıkmazsa ya da seyrek ise bu durumun birkaç sebebi vardır.

  Köselik nedir, neden oluşur?

  Köselik, erkeklerde meydana gelen yüzde sakal çıkmaması, sakalın ince ya da seyrek olmasına denir. Köselik için sebeplerine bakacak olursak; hormonsal, kıl kökü eksikliği, genetik olarak üç kısımda inceleyebiliriz.

  Erkeklik hormonu olarak bilen testosteron hormonunun yetersizliğinden dolayı yeterli miktarda hormon üretilmediği için sakal oluşumu olmamaktadır. Kana bakılarak yapılacak testler sonucu erkeklik hormonunun miktarını öğrenilebilir ve buna yönelik tedavi gerçekleşebilir.

  Yüzdeki kıl köklerinin az olması, yetersiz olması yani hormonların etki edecek bir kıl kökü bulamaması durumunda da sakal çıkmaz. Yine kıl köklerinde almaç yoksa sakal, tüy gibi kalabilir. Kıl kökünün olmaması genetik olabileceği gibi ciltte meydana gelen yaralanmalar oradaki kıl tüylerini yok ettiyse eğer üzgünüz ki sakallarınız artık çıkmaz.

  Sakal nasıl çıkar?

  Hormon eksikliğinden dolayı sakal çıkmıyorsa eğer doktor kontrolünde hormon artıran ilaçlar kullanabilir. Sakal ekimini deneyebilirsiniz. Yine cildinize uygulayabileceğiz tatlı badem yağı, sarımsak gibi bazı şifalı bitkilerden de fayda görebilirsiniz. Sizlere burada sakal çıkması için önereceğimiz sakal serumu var. Sakallarınızın çıkması için Silver Sakal Serumu kullanabilirsiniz. Prof. Dr. Signar Troy ve ekibi tarafından 2 yıl boyunca yapılana araştırmalar sonucu elde edilen sakal serumu içeriği; Deinoize water, sodium laurethe sulfate, cocomide DEA, sodium chloride, aloe vera, soyabean oil, vitamin E, citric acid, methyl paraben ile sakallarınızı uzatabilir.

  Silver Sakal Serumu Nedir? Nasıl Kullanılır?

  Çocukluktan büyüklüğe geçiş evresinde yani ergenlik sürecinde erkeklerin yüzlerinde çıkan kıllar sakal olarak nitelendirilmektedir. Bu yüzden sakal ve bıyık erkeklerde büyümenin erkek olmanın simgesi olarak görülebilir. Sakal ve bıyığın erkekler için önemli olmasının ilk sebepleri arasında yerini alana bu olarak bilinse de daha pek çok nedeni de bulunmaktadır. Değişiklik yapmak isteyen erkekler bu değişikliğe ilk sakallarından başlamakta ve estetik bir görünümü sakallarına verdiği şekiller ile yakalayabilmektedir. Farklı bir açıdan bakıldığında ise kimi erkekler için sakal çekiciliği berberinde getirmektedir. Aynı zamanda sakal ve bıyık çeşitli dini inançların yada inançların simgesidir. Bütün bunlar bir arada düşünüldüğü zaman sakal ve bıyığın erkekler için son derece önemli olduğunu da görülmektedir.

  Bu yüzden her erkek sağlıklı ve gür sakallara sahip olmak istemekte eğer sahip değil ise bu sorunu çözecek çeşitli yollar aramaktadır. Bu yollardan birisi de sakal çıkarıcı için üretilmiş olan ürünlerdir. Aynı zamanda da erkeklere bu gibi durumlarda yalnız bırakmayacak olan silver sakal serumu yardımcı olabilecek ürün seçenekleri arasında yerini almaktadır. Düzenli ve önerilen bir şekilde de kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçları ile karşılaşmamıza destekleyici olabilir.

  Silver Sakal Serumu İçeriği ; sodium chloride, aloe vera, soyabean oil, vitamin E, citric acid, methyl paraben, Deinoize water, sodium laurethe sulfate, cocomide DEA, içermektedir.

  Silver Sakal Serumu Kullanımı ; İhtiyaç duyulan bölgeye serum sıkılmalı ve dairesel hareketler ile masaj yapılarak yedirilmelidir. Günde bir kere kullanılması önerilir.

  Silver Sakal Çıkarıcı Serum Kullanıcı Yorumları - Bitkisel - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 12 Mart 2018 12 Mart 2018 — 17:51

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık