Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Algae Yosun Özü Yağı Kullanıcı Yorumları

Algae Yosun Özü Yağı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Algae Yosun Özü Yağı
 • Kullanım Alanları : Cilt Bakımı - Çatlak Selülit
 • Ürün Yapısı : Bitkisel
 • Ortalama Fiyat : 1 Adet Algae Yosun Özü Yağı 38 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Algae Yosun Ozu
 • Ürün Skoru : 1415
 • Algae Yosun Özü Yağı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Algae Yosun Özü Yağı bitkisel cilt bakımı destek ürünleri arasında sıkça çatlak ve selülit için sunulan ürünlerden. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemi aracılığı ile kullananların deneyim ve tecrübelerinden faydalanmak için yorumlamaya açılan ürünler arasında yer almakta. Ürünü kullanan ziyaretçilerimiz deneyim ve tecrübelerini yorum yolu ile paylaşarak öneri sahibi ve diğer ürünü takip eden ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü kullanmayan ziyaretçilerimiz de yine yorum yolu ile kullanıcılara sorularını sorabilirler. Öneride yer alan kaynak sitede yer alan açıklama metni aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Algae Yosun Özü Yağı Kaynak Açıklama Metni

  Algae’nın içeriğinde ki organik maddeler vücudun ihtiyacı olan enerjiyi, kalori ve yağ olmadan karşılamasına yardımcı olur. Flavanoidler ve fitoöstrojenler vücutta ki yağ dengesini düzenlemeye yardımcı olur. Derinizin gereken kolajen yapıya ve elastikliğe kavuşmasını destekler.

  Kullanımı ; Algae yağı uygulanacak bölgenin temiz olmasına dikkat ediniz. Uygulama yapılacak bölge temizlendikten sonra yeteri kadar yağ istenilen bölgeye sürülür ve 1 ile 2 dakika masaj yapılarak cilt ile yedirilmek sureti ile kullanımı tavsiye edilir.

  Muhakkak algae doğal yağ kutusunda yazılan talimatlara uygun olarak kullanınız. Talimatları incelemeden ürünü kullanmayınız. Hastalık ve rahatsızlık tedavisi için kesinlikle kullanılmaz. İlaç değildir, gıda takviyesidir. Bileşenlerine alerjiniz var ise kullanmayınız. Yan bir etki olur ise kullanımı kesiniz ve bir hekime muhakkak danışınız.

  İçeriği ; Yosun, Beta-Karoten, Fito-Östrojen içermektedir.

  Algae Yosun Özü Yağı Kullanıcı Yorumları - Bakım, Bitkisel - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 23 Şubat 2018 23 Şubat 2018 — 12:54

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık