Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Lipo Magnet Kullanıcı Yorumları

Lipo Magnet Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Lipo Magnet
 • Kullanım Alanları : Diyet - Zayıflama
 • Ürün Yapısı : Organik
 • Ortalama Fiyat : 1 Adet Lipo Magnet 79 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Sepetim
 • Ürün Skoru : 1277
 • Lipo Magnet Yorum Yapmak için Tıklayın

  Lipo Magnet organik yapılı tabletler halinde zayıflama alanında ağırlıklı olarak sunulan bir üründür. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü kullanan ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Lipo Magnet ürününü kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak ürün öneri sahibi ziyaretçimiz ve ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden diğer ziyaretçilerimiz de yine yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki sorularını ürünü kullanan ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu metni aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Lipo Magnet Kaynak Açıklama Metni

  Lipo Magnet Nasıl kullanılır ?

  Lipomagnet ,Tabletleri rutin olarak 10 gün boyunca sabah ve akşamları 1 bardak ılık suya (250-300 ml kadar) 1 adet efervesan tableti atın ve erimesi bekleyin.

  Kısa bir zaman zarfı içerisinde efervesan tabletin eridiğini göreceksiniz.

  Tableti içinde erittiğiniz bu suyu yemeklerden yaklaşık olarak 5-10 dakika kadar önce aç karına içebilirsiniz.

  Su bardağı ölçüsü olarak orta boy su bardağı kullanılması su olarak da oda sıcaklığından biraz fazla olacak şekilde ılık su ile içilmesi önerilmektedir.

  Lipomagnet kullanımı oldukça ergonomik olup özellikle kutu üzerinde belirtilen dozajın üzerine çıkılmamasına itina gösterilmelidir…

  İhtiyacınız doğrultusunda eğer uzunca bir süre tabletleri kullanmayı planlıyorsanız başlangıçtan itibaren 3. ayın sonunda 10-15 gün kadar tabletleri kullanmayı bırakıp ara vermeniz tavsiye edilmektedir.

  Lipo Magnet Kullanıcı Yorumları - Diyet - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 4 Mart 2018 4 Mart 2018 — 12:40

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık