Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Egg Powder Yumurta Akı Tozu Kullanıcı Yorumları

Egg Powder Yumurta Akı Tozu Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Egg Powder Yumurta Akı Tozu
 • Kullanım Alanları : Saç Bakımı
 • Ürün Yapısı : Organik
 • Ortalama Fiyat : 1 Adet Egg Powder Yumurta Akı Tozu 29 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Sepetim
 • Ürün Skoru : 2189
 • Egg Powder Yumurta Akı Tozu Yorum Yapmak için Tıklayın

  Egg Powder Yumurta Akı Tozu organik bir ürün olarak şampuan ile karıştırılarak saç bakımı için kullanılan bir üründür. Ürün öneri sistemimiz aracılığı ile ziyaretçimiz tarafından ürünü kullanan ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden yararlanmak amaçlı olarak yorumlamaya açılmıştır. Egg Powder Yumurta Akı Tozu ürününü kullanan ziyaretçilerimiz ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini yorum metodu aracılığı ile paylaşarak hem ürün öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden diğer ziyaretçilerimiz de yine yorum metodu aracılığı ile sorularını ürünü kullanan ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu metni aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Egg Powder Yumurta Akı Tozu Kaynak Açıklama Metni

  Egg Powder yumurta akı tozu kullanımı oldukça kolaydır. Marka farketmeksizin kendi kullandığınız şampuanın içine egg powder yumurta akı tozu ekleyerek kullanabilirsiniz. Mümkün olduğu sürece hergün yada en az iki günde bir defa bu özel karışım haline gelen şampuanı saçınıza uygulamanız tavsiye edilir. Saçınızda çok büyük bir problem yoksa normal saç yıkama sıklığında uygulayabilirsiniz. Yıpranmış saçların toparlanma sürecinse biraz daha sık kullanılması tavsiye edilir.

  Egg Powder yumurta akı tozunu kendi şampuanınıza karıştırarak özel bir saç maskesi oluşturabilirsiniz.

  Hindistan Cevizi Yağı ile kullanımı:

  1 tatlı kaşığı kadar Egg Powder yumurta akı tozuna saçınızın uzunluğuna göre miktarını kendiniz ayarlayarak hindistan cevizi yağı ilave ederek kullanabilirsiniz. Saçınız çok uzun ise biraz fazla kısa ise daha az kullanmanız gerekmektedir.

  Şampuan ile kullanımı:

  Herhangi bir markaya ait kendi kullandığınız günlük şampuanınıza ekleyerek iyice karıştırarak saçlarınızı bu özel karışımlı şampuanla yıkayabilirsiniz. Bu sayede saçınızın alışık olduğu şampuan aynı anda size özel saç bakım ürünü haline gelmektedir.

  Zeytinyağı ile kullanımı:

  Zeytinyağının faydaları saymakla bitmez ama saçlara olan faydasını bilmeyen yoktur. Bu nedenle zeytinyağı yüzlerce yıllar saç bakımında sıkça kullanılmaktadır. Zeytinyağının içine ekleyeceğiniz Egg Powder yumurta tozu ile zeytinyağının saçları besleyici gücünü kat kat artırabilirsiniz.

  Kendi Özel Karışımınız ile kullanım:

  Egg Pow toz içerisine Bal, Sirke yahut Soda ekleyerek kendi özel saç maskenizi oluşturabilirsiniz.

  Egg Powder Yumurta Akı Tozu Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 4 Mart 2018 4 Mart 2018 — 12:53

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık