Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Slim Patch Zayıflama Bandı Kullanıcı Yorumları

Slim Patch Zayıflama Bandı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Slim Patch Zayıflama Bandı
 • Kullanım Alanları : Zayıflama Bandı
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Slim Patch Zayıflama Bandı 17 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 3104
 • Slim Patch Zayıflama Bandı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Slim Patch Zayıflama Bandı ürünü diyet ürünleri ana kategorisinde zayıflama bandları arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Slim Patch Zayıflama Bandı ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Slim Patch Zayıflama Bandı Kaynak Açıklama Metni

  Kullanma Talimatı: Uygulanacak Karın Bölgesi Çevresini Ilık Su İle Temizleyip Havlu Yardımı İle Kurulayın. Paketi Açın Ve Slim Patch Mıknatıslı Göbek Bandını Kapsayan Kağıdı Çıkarın. Doğrudan Göbek Veya Guan-Yuan Noktası Üzerine Bandı Uygulayın. Slim Patch Slim Göbek Bandı 12 Saat Kalmalı. Kullandıktan Sonra Bandı Çıkartın 12 Saat Sonra,Yeni Bir Band Kullanın. Bandı Çıkardıktan Sonra Uygulanan Alanını Temizlemek İçin Ilık Su Kullanın. 28 Gün Boyunca Slim Patch Mıknatıslı Göbek Bandı Kullanın.

  Ürün İçeriği: Ginseng, Elaterin, Honeysuckle, Aloe Vera, Fiveleaf, Gynostemma Herb, Semen Cassiae, Torae, Folium Nelumbinis, Barbaray Wolfberry Fruit

  Yan Etkisi: Doğal Malzemelerle Yapılmış Mıknatıs Zayıflama Bandı Doğal Ve Tamamen Bitkisel Bir Üründür. Hiçbir Yan Etkisi Yoktur.

  Ürüne Ait Belgeler: Uluslararası Geçerliliği Kanıtlanmış Olan Abd Gıda Ve İlaç Dairesi (The U S. Food And Drug Administration)Fda , Ce, Iso 9000 Sertifikalarına Sahiptir. Abd Gıda Ve İlaç Dairesi (Fda) Onayı Almak İçin 28 Ayrı Testten Geçmektedir.

  Uyarılar: Slim Patch Mıknatıslı Göbek Bandı Haricen Kullanılır. Herhangi Bir Cilt Alerjisi Olan Kişiler Kullanmadan Önce Doktoruna Danışmalıdır. 14 Yaş Altı, Hamilelik Veya Emzirme Döneminin Herhangi Bir Aşamasında Olan Kadınlar Bu Ürünü Kullanmaktan Kaçınmalı. Adet Döneminde Kullanmaktan Kaçınınız. Işıktan Ve Sıcaktan Koruyunuz. Ambalajı Açık Havaya Maruz Bırakmayınız. Slim Patch Mıknatıslı Göbek Bandı 1 Kullanımlıktır. 12 Saat Sonra Yeni Bir Band İle Değiştirilmelidir.

  Öneri: Bir Günde (Bardak Başına 200 Ml.) 8 Bardak Su İçilmesi Önerilir. Böylece Vücuttan Toksin Atılmasına Yardımcı Olur. İyi Bir Sonuç Almak İçin, 28 Gün Boyunca Uygulanması Önerilir.

  Slim Patch Zayıflama Bandı Kullanıcı Yorumları - Diyet - 1 Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 22 Mayıs 2018 22 Mayıs 2018 — 13:41

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bant karin bolgesinde yapışık iken banyo yapilabilirmi.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık