Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Alarko Seradens Super Plus SSP 36 Tam Yoğuşmalı Kombi Kullanıcı Yorumları

Alarko Seradens Super Plus SSP 36 Tam Yoğuşmalı Kombi Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Alarko Seradens Super Plus SSP 36 Tam Yoğuşmalı Kombi
 • Kullanım Alanları : Tam Yoğuşmalı Kombi
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Alarko Seradens Super Plus SSP 36 Tam Yoğuşmalı Kombi 4800 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Alarko
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1154
 • Alarko Seradens Super Plus SSP 36 Tam Yoğuşmalı Kombi Yorum Yapmak için Tıklayın

  Alarko Seradens Super Plus SSP 36 Tam Yoğuşmalı Kombi ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde tam yoğuşmalı kombiler arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Alarko Seradens Super Plus SSP 36 Tam Yoğuşmalı Kombi ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Alarko Seradens Super Plus SSP 36 Tam Yoğuşmalı Kombi Kaynak Açıklama Metni

  Alarko Seradens Super Plus Tam Yoğuşmalı Kombi Estetik ve modern dizayn, her açıdan mükemmel, iddialı, kuvvetli ve öncü, Uzun ömürlü, yoğuşma suyuna karşı yüksek dayanıma sahip paslanmaz çelik eşanjör, 20, 28 ve 36 kW kapasiteler (50/30°C’da), Premiks sistem ile ideal gaz-hava karışımı, yüksek verim, düşük ses seviyesi, düşük baca gazı sıcaklığı ve düşük emisyon oranı, çevre dostu ürün, Türkiye’de ilk defa hem ısıtmada, hem de kullanım suyunda yoğuşma teknolojisi ile % 100’un üzerinde verim, % 17,3-100 aralığına kadar çıkan çok geniş ısıtma modülasyon aralığı ile minimum dur-kalk, maksimum yakıt tasarrufu, eco modu ile hem ısıtma, hem kullanım suyunda pratik ve ekonomik ayarlama

  Alarko Seradens Super Plus SSP 36 Tam Yoğuşmalı Kombi Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 21 Mayıs 2018 21 Mayıs 2018 — 12:56

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık