Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Anker PowerCore 20000 Taşınabilir Şarj Cihazı Kullanıcı Yorumları

Anker PowerCore 20000 Taşınabilir Şarj Cihazı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Anker PowerCore 20000 Taşınabilir Şarj Cihazı
 • Kullanım Alanları : Taşınabilir Şarj Cihazı
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Anker PowerCore 20000 Taşınabilir Şarj Cihazı 160 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Anker
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 812
 • Anker PowerCore 20000 Taşınabilir Şarj Cihazı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Anker PowerCore 20000 Taşınabilir Şarj Cihazı ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde taşınabilir şarj cihazları arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Anker PowerCore 20000 Taşınabilir Şarj Cihazı ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Anker PowerCore 20000 Taşınabilir Şarj Cihazı Kaynak Açıklama Metni

  Ultra Yüksek Kapasite: Size günlerce yetecek pil gücü. Bir iPhone 6s’i yedi defa, Galaxy S7’yı beş defa ya da bir iPad Mini’yi iki defa şarj edin.

  Hızlı Şarj Teknolojisi: Anker’e özel PowerIQ and VoltageBoost teknolojileri 4.8 Amper’e kadar en hızlı şarjı sağlar.

  MultiProtect Çoklu Koruma Güvenlik Sistemi: Yüksek akım koruma, kısa devre engelleme ve diğer ileri teknoloji ürünü güvenlik özellikleri sizi ve cihazlarınızı korur.

  Yüksek 4.8A Çıkış: Endüstri lideri 4.8 Amper çıkış gücü ile aynı anda bir çok cihazı en yüksek hızda şarj edin.

  Mat Malzeme: Parmak izi oluşmasını engeller ve daha iyi bir tutus sağlar.

  En yüksek verimi almak için: En yüksek verimi almak için dahili kabloyu, cihazınızın orjinal kablosunu ya da MFI sertifkalı bir kablo kullanın. Yeni 12 inç MacBook 2015 ile uyumludur. (USB-C kablo gereklidir), Apple and Android akıllı telefonlar ve tabletler ile uyumludur.

  Kutu İçeriği:  Anker PowerCore 20000 taşınabilir pil, Micro USB kablo, seyahat çantası, kullanma kılavuzu ve 18 Ay Garanti.

  Anker PowerCore 20000 Taşınabilir Şarj Cihazı Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 3 Aralık 2018 3 Aralık 2018 — 17:49

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık