Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Arçelik 6233 Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

Arçelik 6233 Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Arçelik 6233 Bulaşık Makinesi
 • Kullanım Alanları : Bulaşık Makinesi
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Arçelik 6233 Bulaşık Makinesi 1020 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Arçelik
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1126
 • Arçelik 6233 Bulaşık Makinesi Yorum Yapmak için Tıklayın

  Arçelik 6233 Bulaşık Makinesi ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde bulaşık makinaları arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Arçelik 6233 Bulaşık Makinesi ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Arçelik 6233 Bulaşık Makinesi Kaynak Açıklama Metni

  Mutfakların değişmez ürünlerinin başında gelen bulaşık makineleri, geliştirilmiş fonksiyonları ve kullanıcı dostu özellikleri ile her ihtiyaca cevap verebilen nitelikler taşıyor. Arçelik 6233 A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi elde bulaşık yıkama derdi ile uğraşmak istemeyen ve enerji tasarrufu sağlayan bir ürüne ihtiyaç duyanlar için ideal bir seçenek oluşturuyor. Ev işlerine daha az zaman ayırmak ve mutfakta hijyen sağlamak isteyenlerin tercihi olan model, geliştirilmiş teknolojisi ile üstün kalitede temizlik özelliği sunuyor. 12 kişilik bulaşık yıkama kapasitesi ile beklentilerin üzerinde bir performansa sahip olan ürün kalabalık ailelerin öncelikli tercihi oluyor.

  A+ Enerji Sınıfı Özelliği ile Hem Çevre Hem Bütçe Dostu

  Arçelik 6233 A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi 3 farklı program seçeneği ile önemli bir kullanım avantajına sahip. A+ enerji sınıfına ait olan ürün enerji tasarrufu özelliği sayesinde hem çevreye hem de bütçeye katkı sağlıyor.

  Kurutma işleminde de A sınıfı performansa sahip olan bulaşık makinesi ideal bir kullanım sergiliyor.

  59*85*60 cm ölçülerine sahip olan makine, her mutfak için uygun özellikler gösteren kompakt ölçüleri ile tercih sebebi oluyor.

  Paslanmaz çelik iç gövdesi ve nitelikli yıkama programı seçenekleri ile bulaşık makinesi konforlu bir kullanım sunuyor.

  Kullanıcı dostu özellikleri ile öne çıkan ürünün Ekonomi 50, Hızlı 58 ve Yoğun 70 olmak üzere üç farklı yıkama programı seçeneği bulunuyor.

  Program sıcaklıkları sırasıyla 50, 60 ve 70 derece olarak belirlenebiliyor.

  3 Farklı Program Seçeneği ile İdeal Kullanım

  • Enerji Sınıfı: A+
  • Ekran Tipi: LED
  • Program Sayısı: 3
  • Kapasite: 12 kişilik
  • Kurutma Performansı: A

  Herhangi bir yıkama programı seçmeden önce bulaşıkların hangi sıcaklıkta ve ne kadar süre ile yıkanması gerektiğine karar vermek önem taşıyor. Yağlı bulaşıklar yoğun ve uzun süreli program seçeneği ile daha kapsamlı bir şekilde temizlenebiliyor. Günlük bulaşıklar için ise ekonomik ve kısa program seçeneği ideal oluyor. Enerji ve su tasarrufu sağlayan bu program, bulaşıkların verimli bir şekilde temizlenmesini sağlıyor. Hızlı bir yıkama için ise hızlandırılmış program seçeneği bulunuyor.

  Kullanıcı Dostu Özellikler

  Solo bulaşık makinesi 1.02 Kwh enerji sarfiyatı, 52 desibel ses çıkışı ve 14 litre su tüketimi gibi önemli avantajları kullanıcılarla buluşturuyor. Sessiz çalışma özelliği ile beğeni toplayan model, su ve enerji tasarrufu ile de tercih edilen ürünler arasında girmeyi başarıyor. Beyaz rengi ve estetik dış görünüşü ile şık bir ürün olan bulaşık makinesi, leke ve iz bırakmayan özel dış yüzeyi ile de kolay bir kullanıma imza atıyor. Led ekran göstergesi, yıkama programı özelliklerini ve yıkama bitişini rahatlıkla görebilmeyi sağlıyor. Standart motor tipine sahip olan model; yarım yük yıkama, kısmi filtre, bardak koruma sistemi, parlatıcı göstergesi ve tuz göstergesi ile fonksiyonel özellikleri bir arada sunuyor.

  Beyaz Eşya’da Lider Marka Arçelik

  Arçelik 6233 A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi içerisinde yüksekliği ayarlanabilir 2 fincan rafı, hareketli çatal kaşık sepeti ve 4 adet katlanır tel gibi aksesuarlara sahip. Su güvenlik sistemi olan ürün taşma emniyeti sağlıyor. Garanti belgesi ve kullanım kılavuzu da ürünle birlikte geliyor. Türkiye’nin beyaz eşya alanında önde gelen markalarından biri olan Arçelik çevre dostu ürünleri, yenilikçi teknoloji anlayışı ve yaygın servis ağı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyor. Lider markalar arasında gösterilen Arçelik, 7 ülkede 18 tesis ve 11 markası ile global başarısını sürdürmeye devam ediyor.

  Estetik dış görünümü ve işlevsel özellikleri ile bulaşıkların sorunsuz bir şekilde temizlenmesini sağlayan ürün, rahat kullanımı ve nitelikli performansı ile beğeni topluyor. Enerji tasarrufu sağlayan ve kullanıcı dostu özelliklere sahip bir bulaşık makinesi satın almak istiyorsanız Arçelik 6233 A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi tam size göre!

  Arçelik 6233 Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 25 Mayıs 2018 25 Mayıs 2018 — 13:26

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık