Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Arçelik 9240 I Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

Arçelik 9240 I Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Arçelik 9240 I Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi
 • Kullanım Alanları : Bulaşık Makinesi
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Arçelik 9240 I Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Arçelik
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1014
 • Arçelik 9240 I Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi Yorum Yapmak için Tıklayın

  Arçelik 9240 I Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde bulaşık makineleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Arçelik 9240 I Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Arçelik 9240 I Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi Kaynak Açıklama Metni

  Genel Özellikler Ürün Rengi Parmak İzi Kalmayan İnoks Ürün Tipi Yarı Ankastre Güç (W) 1900-2200 W Kapasite 12 kişilik Isıtıcı Gücü (W) 1800 W Tüketim Bilgileri Enerji Sınıfı A+ Kurutma Performansı A Enerji Tüketimi (kWh/çevrim) 1.02 kWh Yıllık Enerji Tüketimi (kWh/yıl) 291 kWh Yıllık Su Tüketimi (litre/yıl) 3.920 L “Kapalı” Modunda Enerji Tüketimi (Po) 0,05 W ”Açık Bırakılma” Modunda Enerji Tüketimi (Pl) 0,48 W Aksesuarlar Alt Sepet – Yatar Tel Sayısı 4 Üst Sepet – Katlanır Tel Sayısı 1 Çatal Kaşık Sepeti Hareketli Yüksekliği Ayarlanabilir Fincan Rafları Var Fincan Raf Sayısı 4 Kontrol / Programlar Program Sayısı 4 Program 1 Ön yıkama Program 2 Ekonomi 50 °C Program 3 Hızlı 58” Program 4 Yoğun 70 °C Ekonomi Programı Süresi (dk) 185 dk Tablet Deterjan Fonksiyonu Var Zaman Erteleme Fonksiyonu (saat) 9 saate kadar (3”er saat ara ile) Bardak Koruma Sistemi Var Parlatıcı Göstergesi Var Tuz Göstergesi Var Ölçüler Ambalajsız Ağırlık (kg) 34.0 kg Ambalajsız Yükseklik (cm)(y) 81.8 cm Ambalajsız genişlik (cm)(x) 59.8 cm Ambalajsız Derinlik (cm) 57.0 cm Diğer Önden Ayarlanablir Arka Ayaklar Var Üst Sepet Ayar Tipi 2 Seviye Ayarlı Üst Sepet Tezgah Altı Yüksekliği 82-87 cm Mobilya Kapak Ağırlık Ayarı Otomatik Ankastre için Kapı Mekanizma Tipi N/A Su Güvenlik Sistemi Taşma Emniyeti Program Sıcaklıkları (°C) 50-65-70 Akım (A) 10 A Kurutma Sistemi Statik Yüksek Bazaya Montaj (Maks.50 cm) Var Paslanmaz Çelik Gövde Var Ses Seviyesi (dBA) 49 dB(A) Gövde Tipi Standart

  Arçelik 9240 I Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 12 Temmuz 2018 12 Temmuz 2018 — 15:55

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık