Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Arçelik DGK 20 EK Kombi Kullanıcı Yorumları

Arçelik DGK 20 EK Kombi Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Arçelik DGK 20 EK Kombi
 • Kullanım Alanları : Kombi
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Arçelik DGK 20 EK Kombi 1900 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Arçelik
 • Kaynak : Hepsi Burada
 • Ürün Skoru : 1098
 • Arçelik DGK 20 EK Kombi Yorum Yapmak için Tıklayın

  Arçelik DGK 20 EK Kombi ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde kombiler arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Arçelik DGK 20 EK Kombi ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Arçelik DGK 20 EK Kombi Kaynak Açıklama Metni

  Nominal Isıl Güç Ayar Aralığı (kW) 24000 W Verim(%) 93 % Enerji Verimi (Yıldız Sayısı) 3 Yıldız Ateşleme Sistemi Full Otomatik Cihaz Tipi Konvansiyonel Sıcak Su Hassasiyeti (°c) 1.0 °C Enerji Tüketimi (W) 115 W Minimum kullanım suyu üretimi(Lt/Dk) 2.0 L/min Maksimum Su Basıncı (bar) 6 bar Minimum Su Debisi (Lt / Dk) 2.0 L/min Genleşme Tankı kapasitesi (lt) 8 L Yakıt Tipi Doğalgaz, LPG IP Sınıfı IPX5D Survivor Özelliği Var Ön ısıtma fonksiyonu Var Güvenlik Arıza Teşhis Sistemi Var Donma Emniyeti Var Emniyet termostatı Var Emniyet ventili Var Hava emiş emniyeti Var Alev sönme emniyeti Var 3 yollu vana blokaj sistemi Var Otomatik Hava Tahliyesi Var Otomatik by-pass sistemi Var Otomatik Isı Kontrolü Var Ölçüler Ambalajsız Ağırlık (kg) 29.0 kg Ambalajsız Yükseklik (cm) 71.5 cm Ambalajsız Derinlik (cm) 40.5 cm Ambalajsız genişlik (cm) 25.0 cm Diğer Eşanjör Sayısı 2 Alev Modülasyonu Var Baca Tipi Hermetik Dış hava sensörü (OTC) ile çalışma Var Oda termostatı ile çalışma Var 3 yollu vana blokaj sistemi Var Otomatik by-pass sistemi Var Otomatik Hava Tahliyesi Var Pompa anti blokaj sistemi Var

  Arçelik DGK 20 EK Kombi Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 16 Nisan 2018 16 Nisan 2018 — 12:24

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık