Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Arzum AR469 Steam Power Elektrikli Süpürge Kullanıcı Yorumları

Arzum AR469 Steam Power Elektrikli Süpürge Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Arzum AR469 Steam Power Elektrikli Süpürge
 • Kullanım Alanları : Elektrikli Süpürge
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Arzum AR469 Steam Power Elektrikli Süpürge
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Arzum
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1052
 • Arzum AR469 Steam Power Elektrikli Süpürge Yorum Yapmak için Tıklayın

  Arzum AR469 Steam Power Elektrikli Süpürge ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde elektronik ürünler arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Arzum AR469 Steam Power Elektrikli Süpürge ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Arzum AR469 Steam Power Elektrikli Süpürge Kaynak Açıklama Metni

  1400W Güçlü buharın etkisi ile deterjansız, herhangi bir kimyasal kullanmadan hijyenik temizlik Dik ve yatık konumda kullanılarak 360 derece evinizin her köşesinde temizlik sağlar Farklı yüzeyler için 14 farklı başlık ve temizleme bezleri 30 saniye gibi kısa bir sürede hazır olma Maks 25 dakika çalıştırma süresi 0,8 lt kapasiteli kolay doldurulabilen su tankı Ergonomik tutma sapları Farkı yüzeylerin temizliğine uygun buhar ayarı yapabilme Özel tank yapısı sayesinde kireç oluşumunu engeller ve aynı performans ile uzun zaman kullanım imkanı sağlar 14 farklı temizleme aksesuarı ve temizleme bezleri Geniş yüzey temizleme başlığı Cam silici (sıyırıcı) başlık Dar temizleme başlığı Yönlendirici uç Fırçalı kenar temizleme başlığı Başlık temizleme teli ve fırçası Çıkarılabilir taraklı aksesuar Çıkarılabilir halı temizleme aksesuarı Su doldurma hunisi Sert yüzeyler için yüzey temizleme bezi – 1 adet Halı temizleme bezi – 1 adet Parke temizliği için kaygan yüzeye sahip lastikli temizleme bezi – 1

  Arzum AR469 Steam Power Elektrikli Süpürge Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 18 Temmuz 2018 18 Temmuz 2018 — 12:57

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık