Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Bella B Nipple Nurture Butter Kullanıcı Yorumları

Bella B Nipple Nurture Butter Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Bella B Nipple Nurture Butter
 • Kullanım Alanları : Bakım Kremi
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Bella B Nipple Nurture Butter 440 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Bella B
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 214
 • Bella B Nipple Nurture Butter Yorum Yapmak için Tıklayın

  Bella B Nipple Nurture Butter ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde bakım kremleri arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Bella B Nipple Nurture Butter ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Bella B Nipple Nurture Butter Kaynak Açıklama Metni

  Bella B Nipple Nurture Butter

  Bella B Nipple Nurture Butter

  Emzirme döneminde annelerin sıklıkla karşılaştığı meme ucunda oluşan tahrişler için tasarlanmış bir kremdir. Sorunlu bölgeyi yumuşatarak rahatlama sağlamaya ve cildin güçlenerek tahriş oluşumlarına karşı korunmasına yardımcı olur. Tahrişin yatışması ve meme ucunun bakımının yapılmasına yardımcı olan ürün Paraben, petrol türevleri, lanolin, yapay koruyucular ve zararlı kimyasallar içermez ve bebeği emzirmeden önce temizlenmesi de gerekmez. Emzirmeye devam ettiğiniz sürece kullanabilirsiniz. Hamileliğinizin son aylarından itibaren düzenli olarak kullanmaya başlayarak doğumun ve emzirmenin ilk günlerinde çatlama ve tahrişe karşı meme ucunu yumuşatabilirsiniz. Doktor kontrolünde kullanıma uygundur.

  Hamilelik döneminizde 32. Haftadan itibaren günde 1 kez kullanıldığında hamilelik döneminde meydana gelebilecek meme ucu çatlaklarını gidermek için tedbir alarak meme ucunuzu emzirme dönemine hazırlar. Emzirme öncesi veya sonrasında güvenle kullanabilirsiniz, emzirmeden önce silmeyi gerektirmez. Doktor kontrolünde kullanıma uygundur.

  Bella B Nipple Nurture Butter Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 24 Temmuz 2022 24 Temmuz 2022 — 14:35

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık