Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Bosch KGN57PI26N Buzdolabı Kullanıcı Yorumları

Bosch KGN57PI26N Buzdolabı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Bosch KGN57PI26N Buzdolabı
 • Kullanım Alanları : Buzdolabı
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Bosch KGN57PI26N Buzdolabı 4200 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Bosch
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1147
 • Bosch KGN57PI26N Buzdolabı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Bosch KGN57PI26N Buzdolabı ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde buzdolapları arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Bosch KGN57PI26N Buzdolabı ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Bosch KGN57PI26N Buzdolabı Kaynak Açıklama Metni

  Yenilikçi teknolojisi ile fark yaratan Bosch KGN57PI26N, 505 litrelik iç hacmi ile yiyecek ve içecekleriniz için geniş bir hacim ve uzun süren tazelik sunuyor. NoFrost kombi buzdolabı sahip olduğu VitaFresh plus tazelik sistemi ile yiyecekler için ideal nem ortamı sağlayarak yiyeceklerin daha uzun süre tazeliğini korumasına yardımcı oluyor. Sürgülü ve tamamen kapanabilen yapıya sahip VitaFresh plus çekmecesi ile meyve ve sebzeler en uygun nem oranında saklanabiliyor. Ayarlanabilir nem kontrol mekanizmasına sahip olan VitaFresh plus çekmecesi meyve, sebze, et ve balık için ayrı çekmecelerde ayrı nem ayarı yapılmasına imkân veriyor. Ayarlanabilir sıcaklık mekanizmasına da sahip olan VitaFresh plus çekmecesi ile kahvaltılıklar, balık ve et gibi hassas yiyecekler 0 °C de saklanıyor. İhtiyaç duyulmadığı takdirde kolay bir şekilde çıkartılarak buzdolabında daha fazla kullanım alanı açılmasını sağlayan VitaFresh plus çekmeceler ergonomik kullanımları ile beğeni kazanıyor.

  Buzdolabı içinde yer alan LED aydınlatma, aydınlık bir iç ortam sunmasının yanında gölgelenmeyi de önlüyor. Dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanan aydınlatıcı LED ömür boyu kullanılabiliyor. Bosch KGN57PI26N buzdolabı kapısına entegre olan LCD elektronik özel fonksiyon ayarları sayesinde hem buzdolabı hem de dondurucunun sıcaklık ayarlarının yapılmasını kolaylaştırıyor. A + enerji sınıfı buzdolabı modeli diğer A sınıfı buzdolabı modellerinden %20 oranında daha az enerji harcıyor. Standart bir ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen fonksiyonlara sahip olan Bosch buzdolabı, basit kurulumu ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

  Solo bir model olan NoFrost kombi buzdolabı, mutfak içinde kullanıcının dilediği yere taşınabiliyor ve fonksiyonel tasarımı ile kullanıcı dostu özellik sergiliyor. 1850 milimetre yüksekliğe, 700 milimetre genişliğe ve 800 milimetre derinliğe sahip olan model 85 litre dondurucu kapasitesi ve 374 litre soğutucu kapasitesi ile ihtiyaç duyulan tüm fonksiyonlara ev sahipliği yapıyor. Kolay temizlenebilirliği ile ön plana çıkan inox dış yüzey tasarımı ile her mutfak dekorasyonuna mükemmel bir uyum sağlayan Nofrost buzdolabı 505 litrelik iç hacmi ile mükemmel bir performansa imzasını atıyor. Estetik görünümü ve zarif yapısı ile mutfaklara yeni bir soluk getiren buzdolabı modelinin kapısı kullanıcının istediği yöne değiştirilebiliyor. Buzdolabının ön alt kısmında yer alan ön ayakların yüksekliği ayarlanabiliyor ve tekerlekli arka ayaklar buzdolabının istenilen yere kolayca taşınabilmesine imkân sağlıyor.

  Bosch buzdolabı modelinin sahip olduğu antimikrobiyel aktif koku filtresi buzdolabı içinde oluşan kötü kokuları filtreleyerek kötü kokuların oluşmasını engelliyor. Ürünün soğutucu bölmesinde yer alan 4 emniyetli cam raflardan iki adetinin yüksekliği ayarlanabiliyor ve bu durum daha fonksiyonel bir kullanıma ev sahipliği yapıyor. Ayrıca soğutucu bölümünde yer alan ilave şişelik ve 4 kapı rafı içeceklerin ve cam kavanozlar için daha fazla yer sağlıyor. Saatte 10 kilogramlık dondurma kapasitesine sahip olan Bosch KGN57PI26N buzdolabı elektrik kesintisi gibi durumlarda besinleri 20 saat boyunca bozulmadan saklayabilme özelliğine sahiptir. Dondurucu bölümünde 1 adet raf ve 1-2 adet derin dondurucu çekmecesine sahip olan model besin maddelerinin düzenli bir şekilde yerleştirilmesine ve ihtiyaç duyulan her an alınmasına imkân sağlıyor. Gıdaların taze tutulması için ideal çözümler sunan Bosch KGN57PI26N özellikleri ve eşsiz NoFrost teknolojisi ile buzların çözdürülüp temizlenmesi zahmetine son veriyor ve hem pratiklik hem de zaman tasarrufu sağlıyor. Gerek enerji tasarrufu sağlayan ileri teknolojisi, gerek şık tasarımı ve gerekse de kolay kullanımı ve dayanıklılığı ile kullanıcılar tarafından tercih edilen Bosch KGN57PI26N fiyatı ile de beğeni kazanıyor.

  • Derinlik (cm) 80
  • Dondurucu Özelliği No Frost
  • Enerji Sınıfı A+
  • Genişlik (cm) 70
  • Hacim (L) 459
  • Kontrol Paneli Dijital
  • Kullanım Şekli Solo
  • Ses Seviyesi (dB) 43
  • Üretici Bosch
  • Ürün Rengi Inox
  • Ürün Tipi Kombi Tipi
  • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 359
  • Yükseklik (cm) 185

  Bosch KGN57PI26N Buzdolabı Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 6 Mayıs 2018 6 Mayıs 2018 — 16:16

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık