Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Braun 7871 WD Silk Epil Dual Epilatör Kullanıcı Yorumları

Braun 7871 WD Silk Epil Dual Epilatör Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Braun 7871 WD Silk Epil Dual Epilatör
 • Kullanım Alanları : Epilatör
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Braun 7871 WD Silk Epil Dual Epilatör
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Braun
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 992
 • Braun 7871 WD Silk Epil Dual Epilatör Yorum Yapmak için Tıklayın

  Braun 7871 WD Silk Epil Dual Epilatör ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde epilatörler arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Braun 7871 WD Silk Epil Dual Epilatör ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Braun 7871 WD Silk Epil Dual Epilatör Kaynak Açıklama Metni

  Braun’un en gelişmiş epilasyon teknolojisinin Gillette Venus Teknolojisiyle benzersiz kombinasyonu epilasyonu her zamankinden daha verimli hale getiriyor. Braun’un Close-Grip Teknolojisi ve entegre bıçakları tüyleri tek seferde alarak uzun süren yepyeni bir cilt hissini açığa çıkarıyor.

  40 cımbız daha kısa tüylerin de alınabilmesi için en uygun açıda kapanacak ve tüyleri cilde daha yakın bir noktadan tutacak şekilde tasarlanmıştır.

  Entegre bıçaklar epilatörün ardından gelerek cildi mükemmelleştirir ve her seferinde taze, yepyeni cilt hissini yaşatmak için ölü deri hücrelerini temizler.

  Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör özellikle ılık suda epilasyon için tasarlanmıştır. Daha fazla rahatlık ve daha kusursuz bir deneyim için bir duş/tıraş jeliyle birlikte duşta ya da banyoda kullanabilirsiniz.

  Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, eşsiz cilt rahatlatıcı özellikleri sayesinde etkisi uzun süren nazik bir epilasyon çözümü olarak tavsiye edilmektedir *.
  *Dr. Petra Staubach, University Skin Clinic, Mainz

  İleri ve geri 15 derece dönebilen oynar bir başlığa sahiptir. Bu, daha fazla rahatlık ve en hassas epilasyon için vücut kıvrımlarınıza daha iyi uyum sağlayacağı anlamına gelir

  SoftLift Uçlar yatık tüyleri kaldırarak cımbızlara yönlendirir.

  Smartlight aydınlatma ışığı epilasyon süresince size kılavuzluk eder ve en küçük ve ince tüyleri bile görmenizi ve kaçırmamanızı sağlar.

  Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör size dilediğiniz zamanda ve yerde rahatlıkla epilasyon yapma özgürlüğü sunar. 1 saatlik şarj ile 30 dakikaya kadar çalışabilir.

  Tüm Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör modelleri su geçirmez gövdelidir ve bu sayede daha iyi hijyen için suyla tamamen yıkanabilirler.

  Kişisel ihtiyaçlarınıza uygun doğru hızı seçebilirsiniz: Hız 1 ekstra nazik epilasyon için, hız 2 ise ekstra etkili epilasyon içindir.

  Braun 7871 WD Silk Epil Dual Epilatör Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 23 Haziran 2018 23 Haziran 2018 — 13:02

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık