Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Braun Silk Epil Softperfection 3170 Epilatör Kullanıcı Yorumları

Braun Silk Epil Softperfection 3170 Epilatör Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Braun Silk Epil Softperfection 3170 Epilatör
 • Kullanım Alanları : Epilatör
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Braun Silk Epil Softperfection 3170 Epilatör 107 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Braun
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 984
 • Braun Silk Epil Softperfection 3170 Epilatör Yorum Yapmak için Tıklayın

  Braun Silk Epil Softperfection 3170 Epilatör ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde epilasyon ürünleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Braun Silk Epil Softperfection 3170 Epilatör ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Braun Silk Epil Softperfection 3170 Epilatör Kaynak Açıklama Metni

  Daha fazla konfor için nazikçe cildinizi uyarır ve masaj yapar. En ince tüyleri açığa çıkararak hiçbir bölgenin atlanmamasını sağlar. Uzun süre kalıcı pürüzsüzlük için tüyleri kökünden, verimli biçimde alır. Epilasyonunuzun hızını cilt tipinize ve deneyim düzeyinize bağlı olarak seçmenize imkan verir.

  Braun Silk-épil’e bayılacak olmanızın nedenleri:

  1. Epilasyon ile tüyler kökünden alınır, böylece 4 haftaya kadar uzun süre kalıcı pürüzsüzlüğün keyfini sürebilirsiniz.
  2. Braun Silk-épil epilatörler ağdaya göre 4 kat daha kısa tüyleri alır (0,5 mm). Bir daha asla vücudunuzdaki tüylerin ağda randevusu için yeterli uzunluğa gelmesini beklemek zorunda kalmayacaksınız.
  3. Silk-épil epilatörler epilasyon sırasında rahatsızlığı azaltmaya yardımcı olan bir masaj ek parçasına sahiptir. Düzenli olarak kullanıldığında epilasyon neredeyse acısız hale gelir.
  4. Epilasyon tüylerin tıraşa göre daha açık renkte ve az fark edilir biçimde uzamasını sağlar.
  5. Braun epilatörler vücudun tamamında kullanılabilir. Farklı ek parçalar, koltukaltlarınız, kollarınız, yüzünüz veya bikini bölgesinde üstün sonuçlar için özel olarak tasarlanmıştır.
  6. Epilasyon hassas ciltler için harikadır. Epilatör başlığındaki cımbızlar ciltle temasa geçmez, bu nedenle çekme, kesik veya çizik oluşmaz.
  7. Epilasyon tüm kadınlar ve tüm cilt tipleri için uygun bir tüy alma yöntemidir.

  Braun Silk Epil Softperfection 3170 Epilatör Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 23 Mayıs 2018 23 Mayıs 2018 — 11:50

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık