Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Braun Silk Expert BD5001 IPL Epilasyon Aleti Kullanıcı Yorumları

Braun Silk Expert BD5001 IPL Epilasyon Aleti Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Braun Silk Expert BD5001 IPL Epilasyon Aleti
 • Kullanım Alanları : Epilasyon Aleti
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Braun Silk Expert BD5001 IPL Epilasyon Aleti 1200 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Braun
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1072
 • Braun Silk Expert BD5001 IPL Epilasyon Aleti Yorum Yapmak için Tıklayın

  Braun Silk Expert BD5001 IPL Epilasyon Aleti ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde epilasyon aletleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Braun Silk Expert BD5001 IPL Epilasyon Aleti ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Braun Silk Expert BD5001 IPL Epilasyon Aleti Kaynak Açıklama Metni

  Cilde uyum sağlayan Braun Yeni Silk Expert IPL, tek IPL sayesinde kalıcı tüy giderme işlemi gerçekleştiriyor. 300 bin flaş ile kullanılan tasarım tüm vücut için işlem yapabiliyor. 15 yıla kadar kullanım vadeden ürün, vücudun farklı bölgelerindeki renk değişikliklerine göre ışık yoğunluğunu değiştiriyor. Cildi aralıksız tarayarak saniyede 80 kez uyaran Braun markalı cihaz SensoAdapt sensör ile en iyi sonucu garantiliyor. Cildin her alanını atlamadan taramak için kayma modunu devreye alan Braun Yeni Silk Expert IPL hızlı ve verimli olması ile beğeni kazanıyor. Cihaz 8 dakika içinde etkinlikten taviz vermeden bacaklar ve kollar gibi büyük kısımlara uygulama imkanı veriyor. Klinik olarak test edilen araç, profesyonel ışık teknolojisi sayesinde evde güvenli lazeri mümkün kılıyor.

  Normal modda çalışan Braun Yeni Silk Expert IPL düşük enerji harcıyor. Nazik modda ise enerji düzeyini minimuma indiriyor. Hassas bölgeler ve yeni başlayanlar için nazik mod öneriliyor. Lazer işleminden önce vücuttaki tüylerin alınması gerekiyor. İstenen işlemle tüy alınabilirken cihazla beraber jilet veriliyor. Cilt kuruduktan sonra lazer cihazı fişe takılarak hazırlanıyor. Nozül cilde temas ettikten sonra çalışmaya başlıyor. Cildin büyük kısımları için kaydırma modunun devreye alınması öneriliyor. Düğmeye basılarak cilt boyunca sürekli uygulama yapılıyor. Küçük alanlarda ise düğmeye aralıklarla basılması gerekiyor. Yüz uygulamasından önce yüzün temizleyicilerle yıkanması, kurulanması ve sonra tüylerin alınması gerektiğinin altı çiziliyor. Her kullanımın ardından nozülün silinerek temizlenmesi önem taşıyor. İlk aşamada uygulamanın 4 – 12 hafta süreyle haftada bir kez gerçekleşmesi önem arz ediyor. Devam eden sürede kalan tüylere göre kişiler, ihtiyaçlarına uygun kür programını belirleyebiliyor. Anlık değil, kalıcı çözüm sunan makine, istenmeyen tüylerle savaşta konfor yaratıyor. Normal, nazik ya da ekstra nazik mod seçenekleri deneyimin kişiselleştirilebilmesini mümkün kılıyor.

  Braun Yeni Silk Expert IPL fiyatı, güzellik merkezlerinde uygulanan lazer işlemlerine göre uygun görülüyor. Yıllar boyunca kullanılabilir olması ve kalıcı sonuç vadetmesi ile tercih edilen ürün, elektrik tasarrufu sağlayan tasarımı ile ekonomik olarak tanıtılıyor. Kullanıcıların memnuniyetle andığı tasarım, hafifliği ile memnun ediyor. Kompakt boyutuyla seyahatlerde bile kullanıcıların yanlarında taşıyabilecekleri cihaz, standart güç kaynaklarına takılarak kullanılabiliyor.

  Hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılabilen tüy azaltma cihazı iki cinsiyet için farklı kullanım önerileri ile sunuluyor. Kadınların bacak, kol, koltuk altı, bikini bölgesi ve yüzü için kullanabileceği makinenin göz ve alın kısmından uzak tutulması gerekiyor. Erkekler omuz, göğüs, sırt, kol, karın ve bacaklar için ürünü tercih edebilirken yüz, boyun ve genital bölgelerde kullanamıyor. Cildin altındaki kıl köklerini uyararak tüy gelişimini engelleyen ışın, düzenli kullanımda tüylerde azalma yaratıyor. Kullanıcıların cihazın cilt tonu ve tüy rengine uygunluğunu kontrol ettikten sonra satın alma işlemi gerçekleştirmesi tavsiye ediliyor.

  Braun Yeni Silk Expert IPL’in cam filtresine doğrudan bakmanın göze zarar verebileceği konusunda kullanıcılar uyarılıyor. Cilt kanseri veya cilt sorunu yaşayan kullanıcıların kullanım öncesinde doktorlarına danışmaları önem arz ediyor. Ürün 18 yaş altındaki kullanıcılar için uygun bulunmuyor. Sağlık sebeplerinden ötürü cihazın tek bir kişinin kullanımına uygun olduğu belirtiliyor. Cihazın yalnızca kuru kullanıma uygun olduğu ve nemli ortamlarda kullanılmaması gerektiğinin altı çiziliyor. Ürünün cilt dışında yüzeylerde ve tüy dışında herhangi bir şey üzerinde kullanılmaması şart koşuluyor. Sağlıklı kullanım için temizlenmesi önerilen ürünün aşındırıcılar ve sıvı temasından uzak tutulması gerekiyor. Uygulama sonrası kullanıcıların sauna gibi sıcak veya solaryum gibi cilt üzerindeki etkinliklerden uzak durması önem arz ediyor.

  Silk-Expert ile evde IPL için 7 neden

  1. Braun Silk-expert IPL’in kullanılması sadece 4 hafta içinde gözle görülür, kalıcı tüy giderme sonucu verir
  2. Braun’un çok özel SensoAdapt™ teknolojisi IPL uygulamasını ten renginize özel olarak uyum sağlar; ayrıca, vücut ve yüz uygulamaları için uygundur
  3. Profesyonel güzellik salonlarındaki IPL uygulamalarıyla aynı ilkeleri kullanır, tüm bunları evinizin rahatlığınızda sunar
  4. Braun Silk-expert pazardaki en hızlı IPL teknolojisidir. Bir bacaktaki uygulama sadece 8 dakika içinde tamamlanabilir!
  5. Uzmanlar tarafından klinik olarak test edilmiş olan uygulamalar nazik ve neredeyse acısızdır
  6. IPL cihazı maksimum güç ile kesintisiz uygulamalara yönelik olarak kabloludur
  7. Braun Silk-expert IPL profesyonel lazer veya ağda uygulamalarına kıyasla maliyet açısından etkin olan bir evde tüy alma yöntemidir

  Braun Silk Expert BD5001 IPL Epilasyon Aleti Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 25 Mayıs 2018 25 Mayıs 2018 — 13:12

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık