Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Club Magic Life Jacaranda İmperial Kullanıcı Yorumları

Club Magic Life Jacaranda İmperial Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Club Magic Life Jacaranda İmperial
 • Kullanım Alanları : Tatil Konaklama
 • Ürün Yapısı : Hizmet Sektörü
 • Ortalama Fiyat : Club Magic Life Jacaranda İmperial - Değişken
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Club Magic Life Jacaranda İmperial
 • Kaynak : Tatil Sepeti
 • Ürün Skoru : 1241
 • Club Magic Life Jacaranda İmperial Yorum Yapmak için Tıklayın

  Club Magic Life Jacaranda İmperial h,zmet sektörü ana kategorisinde tatil konaklama hizmeti sunan oteller arasında yer almaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Club Magic Life Jacaranda İmperial ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Club Magic Life Jacaranda İmperial Kaynak Açıklama Metni

  Genel Bilgiler

  Tui Magic Life Jacaranda Antalya, Side bölgesinde bulunmaktadır. Tesis ultra herşey dahil konseptinde hizmet vermektedir. Tui Magic Life Jacaranda denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. 380 m uzunluğundaki sahilinde denizin tadını çıkartabilirsiniz.

  Tesis 5 adet ala carte restaurant ile misafirlere özel hizmet sunmaktadır. 7 adet açık yüzme havuzu ile keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz. Tesiste bulunan katamaran, sörf ile su sporları yaparak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

  Aksiyon sever tatilciler için sörf imkanı bulunmaktadır. Tesiste tenis, dart oynanabilecek özel alanlar kurulmuştur. Tesis içerisinde yer alan masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

  Tesis içerisinde bulunan doktor, fotoğrafçı, güzellik salonu, kuaför, araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Otel Antalya Havalimanı’na 65 km, Side’ye 10 km uzaklıktadır.

  Konaklama Tipi: Ultra Herşey Dahil

  Club Magic Life Jacaranda İmperial Kullanıcı Yorumları - Hizmet Sektörü - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 22 Mart 2018 22 Mart 2018 — 00:30

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık