Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

CYTOTEC 200 mcg 28 Tablet Kullanıcı Yorumları

CYTOTEC 200 mcg 28 Tablet Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : CYTOTEC 200 mcg 28 Tablet
 • Kullanım Alanları : Tablet
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : CYTOTEC 200 mcg 28 Tablet
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : CYTOTEC
 • Kaynak : ilac
 • Ürün Skoru : 198
 • CYTOTEC 200 mcg 28 Tablet Yorum Yapmak için Tıklayın

  CYTOTEC 200 mcg 28 Tablet ürünü diğer ürünler ana kategorisinde tabletler arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  CYTOTEC 200 mcg 28 Tablet ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  CYTOTEC 200 mcg 28 Tablet Kaynak Açıklama Metni

  CYTOTEC 200 mcg 28 Tablet Kullanıcı Yorumları

  CYTOTEC 200 mcg 28 Tablet Kullanıcı Yorumları

  CYTOTEC 28 adet tablet içeren blister ambalajda takdim edilmektedir. Tabletler beyaz ile beyazımsı renkte altıgen (hekzagonal) şekildedir. CYTOTEC vücudumuzun doğal olarak ürettiği “prostaglandin” adı verilen maddeye benzer olan misoprostol içerir. Prostaglandinler midede ve barsakta üretilir, mukozanın korunmasına yardımcı olur. CYTOTEC “anti-ülser ajanları” olarak bilinen ilaç grubu içinde yer alır. CYTOTEC midenizde ya da midenizin boşaldığı yer olan duodenumda ülser oluşumunu önlemeye yardımcı olabilir. Bu ülserler diklofenak ve naproksen gibi steroid olmayan antienflamatuar ilaçların (NSAİİ) kullanımının sonucunda oluşabilir. NSAİİ’ler midenizdeki ve barsağınızdaki prostaglandin miktarını azaltarak çalışırlar. Bu durum sindirim güçlüğüne ve ülserlerin oluşumuna sebep olur. CYTOTEC prostaglandinlerle yer değiştirir ve midenizi ve barsağınızı korumaya yardımcı olur. Bu sayede NSAİİ kullanmaya devam edebilirsiniz. CYTOTEC ayrıca mide salgınızdaki asiti azaltır ve bikarbonatı arttırır. CYTOTEC var olan ülserlerin iyileşmesinde de kullanılabilir.

  CYTOTEC 200 mcg 28 Tablet Kullanıcı Yorumları - Diğer - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 12 Haziran 2022 12 Haziran 2022 — 10:55

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık