Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Dermalogica Ultracalming Relief Masque Kullanıcı Yorumları

Dermalogica Ultracalming Relief Masque Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Dermalogica Ultracalming Relief Masque
 • Kullanım Alanları : Cilt Maskesi
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Dermalogica Ultracalming Relief Masque 155 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Dermalogica
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1008
 • Dermalogica Ultracalming Relief Masque Yorum Yapmak için Tıklayın

  Dermalogica Ultracalming Relief Masque ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde cilt maskeleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Dermalogica Ultracalming Relief Masque ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Dermalogica Ultracalming Relief Masque Kaynak Açıklama Metni

  Hassaslaşmış ve duyarlı ciltler için;

  Farmasötik derecedeki Kolloidal Yulaf ile hassaslaşmış ciltlerin birçok problemine acil çözüm sunan çok amaçlı bu maske, hassas, kızaran ve Rosacealı cilde uzun süreli rahatlama sağlar.

  Etkisi:

  Hassasiyet, kızarıklık, iritasyon ve yanmayı azaltmaya yardımcı olan UltraCalming? Complex içerir. Mantar özleri kısa ve uzun vadeli yanma ve kızarıklığı azaltmaya yardımcı olurken Bisabolol tahriş olmuş cildin yatışmasına yardımcı olur.

  Kullanım Şekli:

  Temizlenmiş cilde ve boyuna veya problemli bölgelere nazikçe uygulayın. 10 dakika bekledikten sonra nazikçe ciltten durulayın.

  Dermalogica Ultracalming Relief Masque Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 15 Eylül 2018 15 Eylül 2018 — 13:28

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık