Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Everest VR-0022 VR BOX Sanal Gerçeklik Gözlüğü Kullanıcı Yorumları

Everest VR-0022 VR BOX Sanal Gerçeklik Gözlüğü Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Everest VR-0022 VR BOX Sanal Gerçeklik Gözlüğü
 • Kullanım Alanları : VR BOX Sanal Gerçeklik Gözlüğü
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Everest VR-0022 VR BOX Sanal Gerçeklik Gözlüğü 25 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Everest
 • Kaynak : Vatan Bilgisayar
 • Ürün Skoru : 1005
 • Everest VR-0022 VR BOX Sanal Gerçeklik Gözlüğü Yorum Yapmak için Tıklayın

  Everest VR-0022 VR BOX Sanal Gerçeklik Gözlüğü ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde vr box sanal gerçeklik gözlükleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Everest VR-0022 VR BOX Sanal Gerçeklik Gözlüğü ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Everest VR-0022 VR BOX Sanal Gerçeklik Gözlüğü Kaynak Açıklama Metni

  Gözleri yormayan kaliteli konforlu lens

  Üzerinde bulunan lensler 5 kez robot parlatma teknolojisi, otomatik yüzey taşlama ve 8nm lazer kesme özelliğine sahiptir. 42mm lensleri sayesinde daha az deformasyon ve kaliteli net görüntü almanızı sağlar.

  Hassas dizayn, zarif montaj ve mükemmel tasarım

  59 Adımda montajlanan ve 43 parçadan oluşan mükemmel dizayn ve tasarımı ile eşsiz bir ürün olma özelliğine sahip olan VR-0022 size mükemmel denilebilecek düzeyde sanal gerçekçilik sunar. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş olan bu sanal gerçekçilik gözlüğü vazgeçilmeziniz olacak !

  Gözlük ile birlikte kullanım !

  Sanal gerçekçilik gözlüğü kutusunu birçok slim ve fit olan gözlük çerçeveleri ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Panel Tasarımı

  Özenle tasarlanmış paneli sayesinde hemen hemen her türlü akıllı telefon ile uyumludur. ( Android, IOS vb. ) 4.7 – 6.0 aralığındaki tüm ekranlarla uyumlu olarak sorun yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Lens Tasarımı

  Sanal gerçekçilik için özen ile tasarlanmıştır. IMAX dizaynı sayesinde mükemmel ve geniş görüş alanı sağlar. Bu sayede size geniş bir perspektif ve sürükleyici bir kullanım debeyimi sunar !

  3.5 inç & 6.0 inç akıllı telefonlar için geçerli

  Everest VR-0022 Sanal gerçeklik gözlüğü 3.5 & 6.0 inç aralığındaki akıllı telefonlar için üretilmiştir. 160mm & 90mm aralığındaki ölçülere sahip tüm akıllı telefonları rahatlıkla gözlüğünüzde kullanabilirsiniz.

  Everest VR-0022 VR BOX Sanal Gerçeklik Gözlüğü Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 20 Nisan 2018 20 Nisan 2018 — 12:36

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık