Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Funny Jumps Zıplayan Ayakkabı Kullanıcı Yorumları

Funny Jumps Zıplayan Ayakkabı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Funny Jumps Zıplayan Ayakkabı
 • Kullanım Alanları : Zıplayan Ayakkabı
 • Ürün Yapısı : Mekanik
 • Ortalama Fiyat : Funny Jumps Zıplayan Ayakkabı 250 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Hepsi Burada
 • Ürün Skoru : 1782
 • Funny Jumps Zıplayan Ayakkabı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Funny Jumps Zıplayan Ayakkabı spor ürünleri kategorisinde zıplayan ayakkabı olarak sunulmakta. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Funny Jumps Zıplayan Ayakkabı ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Funny Jumps Zıplayan Ayakkabı Kaynak Açıklama Metni

  EĞLENEREK FORMDA KAL !

  Funny Jumps Zıplayan Ayakkabı sporun eğlenceli halidir. Yaylı sistemi ile bir çok spor aletine ihtiyaç duymadan sağlıklı ve formda bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur.

  Koşu bandı, mekik aletleri yada plates topları gibi bir çok spor aletine artık ihtiyacınız yok! Funny Jumps ile istediğiniz sporu istediğiniz yerden yapabilirsiniz. Funny Jumps ile yaptığınız sporu müzikle canlandırabilirsiniz.

  Funny Jumps ile toplu spor organizasyonları yapabilirsiniz.

  Funny Jumps Zıplayan Ayakkabıyı; evde, spor salonunda, parkta, sokakta, sahilde, bahçede kısacası her yerde kullanabilirsiniz. Funny Jumps ile yapacağınız zıplama egzersizleri sonucunda hem eğlenecek hem de formda kalacaksınız.

  ZIPLAYAN AYAKKABI ŞİMDİ TÜRKİYE’DE

  Funny Jumps Zıplayan Ayakkabı 36 – 43 ayak numaraları arasında ki tüm kullanıcıların rahatça kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Koruma çorabı ve bandajları sayesinde ayağınızı saracak zıplayan ayakkabı, bileğinizi ve ayağınızı olası sakatlıklara karşı koruyacak, eğlenceli bir egzersiz yapmanıza olanak sağlayacaktır.

  36 – 43 numaralar arası ayarlanabilir olduğundan bir ayakkabıyı birden fazla kişi kullanma imkânı sağlar.

  Tek yapmanız gereken zıplayan ayakkabınızı giyip egzersizlere başlamak!

  HEM EĞLENCELİ HEM DE YORUCU!

  Funny Jumps ile zıplama egzersizleri diğer sporlardan farklı olarak aşırı efor sarf etmenizi ve aşırı terlemenizi sağlar. Yorulsanız bile zıplamanın eğlencesi ile sporunuza bıkmadan devam edeceksiniz. Funny Jumps minimum zamanda maksimum kalori yakmanızı ve formda kalmanızı sağlar.

  Funny Jumps Zıplayan Ayakkabı Kullanıcı Yorumları - Diyet - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 24 Mart 2018 24 Mart 2018 — 04:10

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık