Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

İnew A1 Tuşlu Telefon Kullanıcı Yorumları

İnew A1 Tuşlu Telefon Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : İnew A1 Tuşlu Telefon
 • Kullanım Alanları : Telefon
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : İnew A1 Tuşlu Telefon
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : İnew
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1105
 • İnew A1 Tuşlu Telefon Yorum Yapmak için Tıklayın

  İnew A1 Tuşlu Telefon ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde akıllı telefonlar arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. İnew A1 Tuşlu Telefon ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  İnew A1 Tuşlu Telefon Kaynak Açıklama Metni

  Inew A1 ile Tanışın!

  Konu teknoloji olsa bile alışkanlıkları değiştirmek her zaman kolay olamayabiliyor. 1990’lı yıllardan bu yana iletişimin en önemli parçası haline gelen tuşlu cep telefonları, zaman içerisinde dokunmatik ekranlı akıllı cep telefonlarıyla rekabet edememeye başlasalar bile, tercihini tuşlu telefondan yana kullananlar için hala önemli konumda bulunuyorlar. İşi gereği dokunmatik ekranlı telefon kullanamayan ya da alışkanlıklarından vazgeçemeyenlere hitap eden Inew A1 , yeni nesil uygulamalarla olan uyumu, birçok açıdan yeterli donanımı ve ergonomik tasarımıyla teknoloji meraklılarının dikkatli gözlerinden kaçmıyor. Tek elle kullanılabilecek şekilde dizayn edilen ve 2.8 inçlik ekranıyla mesajlaşma ve telefon rehberi başta olmak üzere birçok telefon uygulamasının konforlu şekilde değerlendirilebilmesine yardım eden ürün, 320×240 piksel çözünürlüğüyle tatmin edici görüntüler oluşturuyor. Inew A1 modelleri, sahip oldukları GPRS bağlantısı sayesinde internete giriş yaparak Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarla birlikte internet sitelerinin takip edilebilmesini mümkün kılıyor. Gün içinde yoğun telefon görüşmesi ve internet kullanımından olumsuz etkilenilmemesi için 1000 mAh değerindeki batarya ile güçlendirilen ürün, beraberinde getirdiği titreşim imkanı ile mesaj ve arama bildirimlerinden etkili şekilde haberdar olunabilmesini sağlıyor. MP3 uzantılı ses dosyalarını sorunsuz olarak çalıştırabilen Inew A1 özellikleri ile kullanıcılarını şaşırtmaya devam ediyor. Kutu içeriğinde bulunan data kablosu veya üzerinde bulunan Bluetooth bağlantı modeli aracılığıyla bilgisayar ve benzeri aygıtlar üzerinden aktarılan ses dosyalarını çalabilen tuşlu cep telefonunun depolama alanı, dahili depolama alanının yetersiz geldiği noktada Micro SD formundaki hafıza kartlarıyla genişletilebiliyor. Bu sayede uzun süreli seyahatlerde ve boş zamanlarda arzu edilen sürede şarkı dinlenebiliyor. Radyo dinleme alışkanlığı olan ya da sevdiği sanatçıların parçalarını radyo üzerinden takip etmek isteyen kullanıcıları da unutmayan Inew A1, FM radyo desteğiyle geliyor.

  Klasik Sevenler İçin!

  Günlük yaşamda ve iş hayatında farklı işlemlerle uğraşan kullanıcılar için farklı yeteneklerle donatılan cep telefonu, hesap makinesi özelliğiyle öne çıkıyor. Karmaşık hesapları başarılı şekilde tamamlayan telefon, eğlenceli anların ölümsüzleştirilebilmesi amacıyla de ideal hale geliyor. VGA (640×480 piksel) çözünürlüklü ve 3X yakınlaştırma özellikli arka kameraya sahip ürün, günümüz kullanıcılarının temel gereksinimlerini karşılıyor. Java temelli uygulama ve oyunların kurulabildiği Inew A1, çekişmeli ve sürükleyici oyunlara ev sahipliği yapabiliyor. Beklentilere yanıt veren konuşma ve bekleme süreleriyle farkını ortaya koyan Inew A1 , telefona yüklenen müziklerin zil sesi olarak kullanılabilmesine olanak veriyor. Polifonik zil sesleri ve mesaj tonlarıyla yeterlilik sunan cep telefonu, telefon rehberi kayıt hafızası ve özellikle araç içindeyken telefon görüşmelerini kolaylaştıran HandsFree kabiliyetiyle artı puan alıyor. Gelişmiş özelliklerle donatılan üst düzey akıllı cep telefonlarını kullanmak yerine, temel düzeyde tuşlu telefonlar kullanmak arzusunda olanlara seslenen Inew A1 fiyatı ile dikkat çekiyor. Son derece ulaşılabilir bir fiyat aralığına konumlandırılan ürün, bireysel kullanımın yanı sıra şirket içi telefon gereksinimini karşılamak için de uygunluk sunuyor.

  Şarjınız Hiç Bitmeyecek!

  Kaliteli tuş takımları sayesinde mesajlaşma esnasında parmakları olumsuz şekilde etkilemeyen telefon, abonesi olunan GSM şirketinin sunduğu iletişim olanaklarından rahatlıkla yararlanılabilmesini sağlıyor. Yekpare kasa tasarımıyla sağlamlığını kanıtlayan Inew A1 , kasasındaki sağlamlığı, sıklıkla kullanılan tuşlarında da gösteriyor. Sıklıkla mesajlaşan ve telefon görüşmesi yapan kullanıcıların beğeniyle değerlendirecekleri model, küçük yaştaki çocukların temel iletişim gereksinimlerini karşılayabiliyor. İlk ve orta öğretim kurumlarına devam eden çocuklarıyla irtibat kurmak isteyen ebeveynlerin rahatlıkla yönelebilecekleri model, telefonun uzun süre çalışabilmesini sağlayan yüksek kapasiteli bataryası ve çoklu ortam imkanlarıyla değer kazanıyor. Yeni nesil akıllı cep telefonları yerine klasik formdaki tuşlu cep telefonlarını kullanmak istiyorsanız, Inew A1 sizleri bekliyor.

  İnew A1 Tuşlu Telefon Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 17 Mayıs 2018 17 Mayıs 2018 — 12:10

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık