Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Iqos 2,4 Plus Heets Cihazı Kullanıcı Yorumları

Iqos 2,4 Plus Heets Cihazı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Iqos 2,4 Plus Heets Cihazı
 • Kullanım Alanları : Heets Cihazı
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Iqos 2,4 Plus Heets Cihazı
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Iqos
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 353
 • Iqos 2,4 Plus Heets Cihazı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Iqos 2,4 Plus Heets Cihazı ürünü elektronik ürünler arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Iqos 2,4 Plus Heets Cihazı 1

  Iqos 2,4 Plus Heets Cihazı 1

  Iqos 2,4 Plus Heets Cihazı ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Iqos 2,4 Plus Heets Cihazı 2

  Iqos 2,4 Plus Heets Cihazı 2

  Iqos 2,4 Plus Heets Cihazı Kaynak Açıklama Metn

  Süngerimsi filtre katmanıdır yaklaşık 0.5 cm boyutundadır. Filtreleme ve süzme görevi sağlar.Tütünden çıkan ilk buharı filtrelemeye yarar.Yani kısacası Heets, Marlboro’nun ısıtmalı sigara markasıdır. Özetle, Iqos Heets likit ile birlikte kullanılan elektronik sigaraların aksine tütün ile birlikte kullanılabilen bir teknolojidir.

  Iqos 2,4 Plus Heets Cihazı 3

  Iqos 2,4 Plus Heets Cihazı 3

  Philip Morris Iqos ve Heets markalarının arkalarında sonuna kadar durmaya devam ediyor. Zararsız olmasıyla lanse edilen bu teknolojinin, sigaraya %90 oranında zararsız olduğu savunuluyor.Sigara tiryakilerinin ve çevrelerinin en çok şikayet ettiği konu Heets sigaraları ile son buluyor. Sigaralar yüzünden üstleri kokan tiryakiler Iqos Heets sayesinde sigara içimini deneyimlerini kokusuz yaşıyor. Bu sayede de içmeyenlerin hoşnutsuz olmaları duymadığı, içenlerin ise rahatsızlık duymaları ortadan kalkıyor.

  Iqos 2,4 Plus Heets Cihazı 4

  Iqos 2,4 Plus Heets Cihazı 4

  Iqos 2,4 Plus Heets Cihazı Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 2 Temmuz 2021 2 Temmuz 2021 — 09:24

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık