Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Kamburluk Önlemeye Yardımcı Dik Duruş Korsesi Kullanıcı Yorumları

Kamburluk Önlemeye Yardımcı Dik Duruş Korsesi Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Kamburluk Önlemeye Yardımcı Dik Duruş Korsesi
 • Kullanım Alanları : Dik Duruş Korsesi
 • Ürün Yapısı : Tekstil
 • Ortalama Fiyat : Kamburluk Önlemeye Yardımcı Dik Duruş Korsesi 14 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Helen's
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1004
 • Kamburluk Önlemeye Yardımcı Dik Duruş Korsesi Yorum Yapmak için Tıklayın

  Kamburluk Önlemeye Yardımcı Dik Duruş Korsesi ürünü tekstil ürünleri ana kategorisinde kamburluk önlemeye yardımcı korseler arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Kamburluk Önlemeye Yardımcı Dik Duruş Korsesi ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Kamburluk Önlemeye Yardımcı Dik Duruş Korsesi Kaynak Açıklama Metni

  Kamburluk Önleyici Dik Duruş Korsesi Duruş bozukluklarını önleyen, vücudun dik durmasını sağlayan Kamburluk Önleyici Dik Duruş Korsesi’ni kaçırmayın! Ürün Özellikleri: Bel çevresindeki kemer, yanlış durma pozisyonlarında uyarıcı etki yapar. Koltuk altlarında oluşan tahrişi önlemek için omuzdan koltuk altına geçen şeritlere özel sünger ile kaplanmıştır. Bilgisayar başında çok oturanlarda görülen postural bozukluklarda yararlıdır. Terlemeyi önleyen,hava sirkülasyonu sağlayan kumaştan imal edilmiştir. Vücuda tam temas sağladığından dışardan fark edilmez, giymesi kolay ve rahatdır. 2 adet plastik balen yani ürünün üzerinizde kayma yapmadan daha sağlam bir şekilde durmasınasına yarayan plastik çubuk mevcuttur Çocuklarda sırt eğrilikleri oturuş ve duruş bozuklukları yani postural bozuklukların düzeltilmesinde ve yanlış oturuşa uyarıcı olarak kullanılır. Bayan ve Erkek Farketmez Kullanabilir Koltuk altına yerleştirilen süngerler sayesinde koltuk altında oluşan tahrişi önler, Duruş bozukluklarının giderilmesine yardımcı olur. dışardan farkedilmedigi için her kıafatin altında kullanılabilir. Balen; Dik durma aparatı ile daha güvenilir ve daha rahat kullanım sağlamaktadır. Sırt bölgesinin doğru duruş şekli ile dik tutulmasına destek olur, Oturuş ve duruş bozuklukları düzeltilmesinde ve yanlış oturuşlarda uyarıcı etken sağlamaktadır. Dorsal uyum plastik balenlerle desteklenmiştir. Anti alerjik, hava geçirgen terletmeyen elastik misinalı kumaştan üretilmiştir. Kullanım ve Bakım: Yıkamadan önce bütün velkroları kapatın ki bu tüm velkrolu korseler için geçerlidir. Ürünün sırt bölgesindeki balenleri çıkarın. Ürün etiketinde yazan uyarılara uygun olacak şekilde ve ayrı yıkayın, sererek kurutun. Sadece ılık suda ve sabunla elde yıkayın. Deterjan kesinlikle kullanmayın. Oda sıcaklığında kurutun. Korsesinin Takılışı: Korse ilk önce çapraz bantları omuzun üstünden gövdenizin üstüne gelecek şekilde üzerinize takın. Sonra belde birleşen kalın cırtcırtlı kısmı birbirine yapıştırın. Çapraz bantları sağ çapraz sağ koltuk altı sol çapraz bağ sol koltuk altından geçiriniz sırtınızda çapraz yapacak şeklide gerip ön kısımdaki cırtcırtlarını birbirine getirip birleştiriniz. İşlem tamamlanmıştır.

  Kamburluk Önlemeye Yardımcı Dik Duruş Korsesi Kullanıcı Yorumları - Tekstil - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 27 Ekim 2018 27 Ekim 2018 — 15:21

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık